Головна ІТ-бізнес «Нова пошта» тепер доставляє відправлення між країнами Європи – вага до 100 кг, термін від 2-х днів

«Нова пошта» тепер доставляє відправлення між країнами Європи – вага до 100 кг, термін від 2-х днів

by host

Бренд Nova Post, під яким «Нова пошта» працює в Європі, запровадив нову послугу для клієнтів за кордоном. Відтепер можна робити відправлення не лише з країн Європи в Україну і навпаки, а також пересилати документи, посилки чи вантажі до 100 кг й між європейськими країнами, де є відділення Nova Post.

Між країнами Європи Nova Post доставляє відправлення у відділення, на адресу, в поштомат або в пункт видачі посилок. Вартість доставки залежить від ваги відправлення та відстані між країнами. Послуга з доставки посилок між країнами Європи доступна у всіх країнах присутності крім Молдови, Румунії та Сполученого Королівства. Термін доставки між країнами становить від 2-х днів.

На прикладі відправки з Польщі: доставка посилки вагою 2 кг до Німеччини у відділення Nova Post коштуватиме 43 злотих, а в Іспанію – 65 злотих. Плюс 10 злотих до вартості, якщо скористатись послугою доставки посилки на адресу кур’єром.

Для оформлення міжнародних відправлень також доступні цифрові інструменти: мультимовний сайт, мобільний застосунок, бізнес кабінет, де клієнт може не тільки створити посилку, але й викликати кур’єра, оплатити доставку, дізнатись графік роботи та адресу найближчого відділення чи пункта видачі посилок, а також відстежувати переміщення відправлення в реальному часі.

Для отримання додаткової інформації про тарифи, доставку між країнами Європи або перелік заборонених до перевезення товарів треба:

  • відвідати сайт https://novapost.com/,
  • обрати країну, з якої буде відбуватись відправка,
  • перейти у розділ Міжнародна доставка,
  • обрати розділ Відправити в інші країни.

Детальніше про доставку з України в Європу та тарифи можна дізнатись за посиланням.

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.