Головна ІТ-бізнес «Нова пошта» тепер працює у Великій Британії – відкрила 2 відділення та запустила кур’єрську доставку

«Нова пошта» тепер працює у Великій Британії – відкрила 2 відділення та запустила кур’єрську доставку

by host

«Нова пошта» повідомила про початок роботи у Великій Британії. Це вже 13-та європейська країна, у якій компанія відкрила відділення та запустила кур’єрську доставку.

«Ми продовжуємо масштабуватися у Європі. Минулого тижня відкрилися в Іспанії, а сьогодні відзначаємо офіційний старт роботи на ринку Великої Британії. Разом із відкриттям відділень ми запустили і кур’єрську доставку. Найближчим часом надамо можливість відправляти і отримувати посилки через мережу поштоматів нашого партнера InPost. Усе це ми робимо, аби в українців був зручний і швидкий сервіс доставки, до якого вони звикли вдома», – розповів співвласник групи компаній NOVA («Нової пошти») Вячеслав Климов.

У Великій Британії «Нова пошта» відкрила відразу два відділення. Обидва вони розташувалися у Лондоні. Поштове відділення обробляє відправлення вагою до 30 кг. Також доступне вантажне відділення для важчих вантажів – воно працює з відправленнями вагою до 1000 кг. Відділення працюють щодня за адресами:

  • поштове відділення до 30 кг: 42 Fleet St, Temple, EC4Y 1BT.
  • вантажне відділення до 1000 кг: Unit 7, Falcon Court, St. Martin`s Way, SW17 0JH

«Нова пошта» тепер працює у Великій Британії – відкрила 2 відділення та запустила кур’єрську доставку

Вартість доставки з України у Велику Британію у відділення складатиме:

  • документи до 1 кг — 900 грн
  • посилки до 2 кг – 950 грн
  • посилки до 10 кг – 1500 грн
  • посилки до 30 кг – 2500 грн

Термін доставки з України у Велику Британію — від 5 днів.

Також клієнти можуть замовляти доставку посилок вагою до 100 кг кур’єром на будь-яку адресу в Англії, Шотландії, Північній Ірландії та Вельсі. За відправлення до 30 кг потрібно буде додатково сплатити +100 грн, а за кожні 100 кг посилки +250 грн.

Детальніше про швидку доставку з України до Великої Британії можна дізнатися за наступним посиланням.

 

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.