Головна ІТ-бізнес Nvidia розглядає В’єтнам «другим домом», — Bloomberg

Nvidia розглядає В’єтнам «другим домом», — Bloomberg

by host

Генеральний директор Nvidia Corp. Дженсен Хуанг розглядає В’єтнам як потенційний другий дім для компанії з Кремнієвої долини та планує відкрити юридичну особу в цій країні з Південно-Східної Азії

Виступаючи в понеділок на конференції з напівпровідників і штучного інтелекту в Ханої, організованій в’єтнамським міністерством, Хуанг заявив, що його компанія відкриє центр дизайну, повідомляє Bloomberg. Nvidia вже інвестувала у В’єтнам близько 250 млн доларів, повідомив урядовий новинний сайт, посилаючись на інформацію із зустрічі Хуанга з прем’єр-міністром Фам Мінь Чінем.

Візит Хуана до Ханоя відбувається в той час, коли в’єтнамський уряд шукає тісніших дипломатичних та економічних зв’язків зі США та допомоги у розвитку національної напівпровідникової екосистеми. У вересні Державний департамент США оголосив про партнерство з В’єтнамом в рамках Закону про мікросхеми, який передбачає виділення 500 млн доларів протягом п’яти років на стимулювання і спрямований на забезпечення безпеки ланцюжка постачання напівпровідників.

Nvidia готова співпрацювати з В’єтнамом для покращення інфраструктури штучного інтелекту та робочої сили в країні. За словами Хуана, В’єтнам має багато вчених-комп’ютерників і є світовим лідером з експорту програмного забезпечення. За його словами, країна має потенціал для створення мільйона інженерів зі штучного інтелекту.

Корпорація Intel має завод зі складання та тестування мікросхем у Хошиміні. Компанія Amkor Technology Inc. з Аризони будує завод вартістю 1,6 млрд доларів на півночі провінції Бакнінь, тоді як Synopsis Inc. і Marvell Technology Inc. створюють у В’єтнамі центри з розробки. Близько 50 компаній, що займаються розробкою мікросхем, розпочали свою діяльність у В’єтнамі за останні роки.

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.