Головна ІТ-бізнес Nvidia вперше за 20 років перевершила Amazon за ринковою вартістю — все завдяки ШІ

Nvidia вперше за 20 років перевершила Amazon за ринковою вартістю — все завдяки ШІ

by host

Нині вартість компанії сягає $1,78 трлн.

Nvidia зросла майже на 0,2%, тоді як Amazon фіксувала падіння на 1,2% із ринковою вартістю у розмірі $1,79 трлн та четверте місце в рейтингу компаній з найбільшою капіталізацією. За даними Bloomberg, перше місце досі утримує Microsoft — $3,09 трлн, далі йдуть Apple – $2,89 трлн та Alphabet  – $1,84 трлн.

У 2024 році акції Nvidia різко зросли — майже на 50% — на тлі високого попиту на її чипи, які використовуються в центрах обробки даних для складних обчислювальних завдань, необхідних для програм ШІ. Загалом цьогоріч компанія додала $600 млрд ринкової вартості — більше, ніж за останні 7 місяців 2023-го. Інвестори очікують квартальних результатів Nvidia 21 лютого.

Водночас для Amazon рік теж почався непогано — минулого тижня акції гіганта електронної комерції підскочили на 8% після звітів про високі продажі в четвертому кварталі та надання прогнозу прибутковості, який перевищив оцінки. Компанія ненадовго обігнала в рейтингу ринкової вартості власницю Google Alphabet.

Reuters стверджує, що востаннє Nvidia була дорожчою за Amazon у 2002 році, коли кожна з компаній коштувала менш як $6 млрд.

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.