Головна ІТ-бізнес Одеська IT-компанія Digis поглинає нішевого аутсорсера Scalamandra. Сума угоди — до $1 млн

Одеська IT-компанія Digis поглинає нішевого аутсорсера Scalamandra. Сума угоди — до $1 млн

by host

Одеська компанія у сфері IT, Digis, оголосила про своє об’єднання з аутсорсером Scalamandra під назвою Digis Group. Про це стало відомо зі слів фаундера Digis, Ніка Нагаткіна, який оцінює суму угоди від $500 000 до $1 млн. Після завершення цієї угоди, команда Scalamandra приєднається до Digis.

Інформацію про об’єднання підтвердив Forbes.

Digis розпочала створювати мережу нішевих агенцій, що спеціалізуються на конкретних технологіях та галузях послуг, з метою зміцнення пропозиції компанії, зазначено у пресрелізі.

Рішення про об’єднання з Scalamandra було прийнято на основі особистих інвестицій засновника Digis, Ніка Нагаткіна, у компанію у 2023 році. Основна мета партнерства полягає в наданні функціонального програмування як існуючим, так і потенційним клієнтам, а також у сприянні цим компаніям при переході на інші мови програмування, якщо це буде необхідно.

Digis – міжнародна компанія з розробки програмного забезпечення, заснована у 2015 році. Наразі у компанії працюють 200 професіоналів, що спеціалізуються на розробці продуктів під ключ і послугах аутстафінгу.

Scalamandra, заснована у 2020 році, налічує команду з 15 осіб. Її спеціалізація – функціональне програмування та аутсорсінг рідкісних інженерів, які володіють мовою програмування Scala.

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.