Головна ІТ-бізнес оголошено перехід на річний цикл розробки на тлі зростання доходу на 262% за квартал ($26 млрд)

оголошено перехід на річний цикл розробки на тлі зростання доходу на 262% за квартал ($26 млрд)

by host
Розділ Технології виходить за підтримки Favbet Tech

Дохід NVIDIA зріс на 262% в минулому кварталі та перевершив високі очікування інвесторів і підштовхнув акції компанії до зростання на торгах. NVIDIA також оголосила про розділення акцій 10 за 1 з 7 червня, і повідомила про підвищення квартальних дивідендів на 150%.

Дохід за квартал склав $26 млрд проти попередніх оцінок у $24,7 млрд, завдяки рекордним продажам чипів штучного інтелекту. За поточний квартал очікується дохід близько $28 млрд. Акції NVIDIA, які продовжили стрімке зростання більш ніж на 90% з початку року, виросли на 2% за день.

Попит на графічні процесори центрів обробки даних зі штучним інтелектом від NVIDIA стрімко зріс минулого року, оскільки найбільші технологічні компанії поспішають розробити обчислювальну інфраструктуру, необхідну для створення потужних нових продуктів штучного інтелекту. Google, Microsoft, Meta та Amazon зазначили, що їхні витрати на це залишатимуться високими протягом 2024 року.

  • NVIDIA тепер розроблятиме нові чипи щороку, а не раз на два роки. Про це повідомив генеральний директор компанії Дженсен Хуанг. NVIDIA також прискорить розробку будь-яких інших чипів, який вона виробляє, щоб відповідати частоті раз на рік — тобто мова може йти й про користувацькі відеокарти

«Я можу оголосити, що після Blackwell є ще один чіп. Ми працюватимемо з розрахунку на один рік», — зазначив Хуанг.

Раніше NVIDIA створювала нову архітектуру приблизно раз на два роки — наприклад, Ampere була презентована у 2020 році, Hopper — у 2022, а Blackwell — у 2024 році. Нещодавно аналітик Мінг-Чі Куо повідомив, що наступна архітектура Rubin з’явиться у 2025 році з графічним процесором R100, коментарі Хуанга непрямо підтверджують таку можливість.

«Нові процесори, нові графічні процесори, нові мережеві адаптери, нові комутатори… з’явиться ціла низка мікросхем».

Коли аналітик попросив Хуанга пояснити, як графічні процесори Blackwell розвиватимуться, тоді як графічні процесори Hopper все ще добре продаються, Хуан пояснив, що нові покоління чипів NVIDIA електрично та механічно сумісні з попередніми версіями та працюють з тим самим програмним забезпеченням. За його словами, клієнти «легко переходитимуть від H100 до H200 та до B100» у наявних центрах обробки даних.

Витік планів Dell до 2027 року: процесори Intel Panther Lake і Nova Lake, три покоління Snapdragon X, відеокарти NVIDIA RTX 50xx і 60xx

Джерела: Financial Times, The Verge

Розділ Технології виходить за підтримки Favbet Tech

Favbet Tech – це ІТ-компанія зі 100% українською ДНК, що створює досконалі сервіси для iGaming і Betting з використанням передових технологій та надає доступ до них. Favbet Tech розробляє інноваційне програмне забезпечення через складну багатокомпонентну платформу, яка здатна витримувати величезні навантаження та створювати унікальний досвід для гравців. IT-компанія входить у групу компаній FAVBET.

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.