Головна ІТ-бізнес Попит на чипи Nvidia настільки високий, що Дженсену Хуангу довелося запевнити аналітиків, що компанія розподіляє їх «справедливо»

Попит на чипи Nvidia настільки високий, що Дженсену Хуангу довелося запевнити аналітиків, що компанія розподіляє їх «справедливо»

by host

Зараз настільки великий попит на ШІ-чіпи від Nvidia, що співзасновнику і генеральному директору Дженсену Хуангу довелося запевнити, що компанія розподіляє їх «справедливо».

Ми робимо все можливе, щоб розподіляти їх справедливо й уникати несправедливого розподілу.

— Хуанг під час розмови з аналітиками після оприлюднення результатів четвертого кварталу.

Хуанг відповідав на питання про те, як Nvidia розподіляє чіпи між усіма компаніями — багато з яких є конкурентами між собою, передає Business Insider. Дженсен додав, що Nvidia співпрацює з постачальниками хмарних сервісів, щоб відповідати їхнім очікуванням і строкам.

В той же момент Nvidia повідомила про ще один вражаючий квартал, коли вона отримала $22,1 млрд доходу, що на 265% більше, ніж рік тому, і перевищило очікування Волл-стріт.

Фінзвіт Nvidia — фантастичне зростання за всіма показниками на тлі буму штучного інтелекту. Прибуток зріс на 265% а чистий дохід — на 769%

Акції чіпмейкера зростали протягом останнього року після того, як бум штучного інтелекту, що розпочався завдяки ChatGPT від OpenAI, привів цю технологію в мейнстрім. За останні 12 місяців акції Nvidia зросли більш ніж удвічі, що змусило аналітиків замислитися над тим, чи не вичерпає чип-гігант свої запаси.

Триває конкурс авторів ІТС. Напиши статтю про розвиток ігор, геймінг та ігрові девайси та вигравай професійне ігрове кермо Logitech G923 Racing Wheel, або одну з низькопрофільних ігрових клавіатур Logitech G815 LIGHTSYNC RGB Mechanical Gaming Keyboard!

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.