Головна ІТ-бізнес Посунься, Apple. NVIDIA стала другою за вартістю компанією світу з капіталізацією в $3,01 трлн

Посунься, Apple. NVIDIA стала другою за вартістю компанією світу з капіталізацією в $3,01 трлн

by host
Розділ Технології виходить за підтримки Favbet Tech

NVIDIA стала другою за вартістю компанією у світі. У середу ввечері ринкова капіталізація гіганта з розробки мікросхем досягла $3,01 трлн та обійшла за вартістю Apple, яка коштує $3 трлн.

Зараз NVIDIA домінує у перегонах штучного інтелекту, передусім завдяки чипу H100, ринкова капіталізація компанії продовжує зростати. Лише рік тому, у травні 2023 року, вартість NVIDIA досягла $1 трлн, а потім перевищила $2 трлн у лютому цього року, перевищивши вартість Amazon та Alphabet (Google).

Посунься, Apple. NVIDIA стала другою за вартістю компанією світу з капіталізацією в $3,01 трлн

У травні NVIDIA повідомила про колосальний прибуток у розмірі $14 млрд коштом усіх проданих чипів, після чого її акції зросли на 24%. Зараз NVIDIA відстає лише від Microsoft, ринкова капіталізація якої наразі становить $3,15 трлн. Акція NVIDIA коштує $1224, але компанія планує розділити акції 7 червня.

Інвестори впевнені, що величезне зростання продажів NVIDIA хмарним компаніям зберігатиметься. За останній квартал її дохід від бізнесу центрів обробки даних, який включає продаж графічних процесорів, зріс на 427% порівняно з роком раніше, до $22,6 млрд, приблизно 86% від загального обсягу продажів компанії.

Посунься, Apple. NVIDIA стала другою за вартістю компанією світу з капіталізацією в $3,01 трлн

 

Тим часом акції Apple цього року зросли лише приблизно на 5%, оскільки зростання продажів виробника iPhone за останні місяці зупинилося. У своєму останньому квартальному звіті про прибутки Apple заявила, що загальні продажі впали на 4%, а продажі iPhone впали на 10% порівняно з аналогічним періодом минулого року. Apple стикається зі стратегічними питаннями та проблемами щодо попиту в Китаї, виробництва та неоднозначної реакції на свою нову гарнітуру віртуальної реальності Vision Pro.

Apple була першою компанією, яка досягла ринкової капіталізації в $1 трлн та потім $2 трлн. Довгий час вона утримувала титул найдорожчої компанії США, але на початку цього року її випередила Microsoft, яка теж виграла від попиту інвесторів на інфраструктуру ШІ.

Посунься, Apple. NVIDIA стала другою за вартістю компанією світу з капіталізацією в $3,01 трлн

На прискорювачі штучного інтелекту NVIDIA припадає від 70% до 95% ринку. Компанія планує щороку запускати новий чип ШІ, починаючи з графічного процесора Blackwell B200, який очікується пізніше цього року, також вже офіційно анонсована нова архітектура графічних процесорів Vera Rubin.

Успіхи Nvidia за 5 років збільшили статки Дженсена Хуанга з $3 млрд до $90 млрд

Джерела: CNBC, The Verge, Google Фінанси

Розділ Технології виходить за підтримки Favbet Tech

Favbet Tech – це ІТ-компанія зі 100% українською ДНК, що створює досконалі сервіси для iGaming і Betting з використанням передових технологій та надає доступ до них. Favbet Tech розробляє інноваційне програмне забезпечення через складну багатокомпонентну платформу, яка здатна витримувати величезні навантаження та створювати унікальний досвід для гравців. IT-компанія входить у групу компаній FAVBET.

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.