Головна ІТ-бізнес Працівників Google заарештували за офісний протест проти співпраці з Ізраїлем

Працівників Google заарештували за офісний протест проти співпраці з Ізраїлем

by host
Розділ Технології виходить за підтримки Favbet Tech

Десяток співробітників Google заарештували в офісах компанії через їх протест проти співпраці з урядом Ізраїлю.

Про це розповів Washington Post.

Працівники Google у вівторок увечері в офісах компанії в Нью-Йорку та Саннівейлі (штат Каліфорнія) організували сидячий протест проти співпраці корпорації з урядом Ізраїлю.

За словами одного з протестувальників, в обох офісах заарештували дев’ятьох співробітників.

Протестувальники увійшли в офіси близько 14:00, пообіцявши залишатися там, доки Google не розірве договір на надання ізраїльському уряду хмарних сервісів і центрів обробки даних.

На відео, яке потрапило в розпорядження The Washington Post, видно, як поліцейські заходять в офіс Google і спокійно кажуть протестувальникам, що їх заарештують, якщо вони не підуть.

Але працівники відмовляються, після чого поліцейські просять їх розвернутися та закласти руки за спину.

«Фізичне перешкоджання роботі інших співробітників і недопущення їх до наших приміщень є явним порушенням політики, і ми проведемо розслідування», — заявив представник Google Бейлі Томсон.

В результаті компанія відправила протестувальників в «адміністративну відпустку» і забрала у них всі перепустки.  Провоохоронців ж задіяли, за словами компанії, після відмов покинути приміщення.

Nimbus — контракт 2021 року

Контракт, відомий як Nimbus, підписаний ще в 2021 році. Але невдоволення сильно зросло тільки за останні 7 місяців.

Працівники вже розсилали колегам імейли, електронні листи, протестували біля офісів компанії та блокували рух на одній з центральних вулиць Нью-Йорку.

На початку березня Google звільнив працівника, який в знак протесту встав під час виступу топ-менеджера ізраїльского офісу Google.

Працівники обурені, що результати їх роботи можуть бути використані у військових цілях, адже за умовами угоди працівники Google і Amazon не можуть відмовити урядовим структурам в наданні певних послуг.

Працівників Google заарештували за офісний протест проти співпраці з Ізраїлем

До цього деякі співробітники Amazon на зборах акціонерів вимагали звіт, шо «використання клієнтами продуктів і послуг із спостереження, комп’ютерного зору або хмарного сховища не порушує міжнародне гуманітарне право».

Розділ Технології виходить за підтримки Favbet Tech

Favbet Tech – це ІТ-компанія зі 100% українською ДНК, що створює досконалі сервіси для iGaming і Betting з використанням передових технологій та надає доступ до них. Favbet Tech розробляє інноваційне програмне забезпечення через складну багатокомпонентну платформу, яка здатна витримувати величезні навантаження та створювати унікальний досвід для гравців. IT-компанія входить у групу компаній FAVBET.

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.