Головна ІТ-бізнес Працівники Samsung зазнали важкого рентгенівського випромінення на роботі — розпочато розслідування

Працівники Samsung зазнали важкого рентгенівського випромінення на роботі — розпочато розслідування

by host

Південнокорейська влада порушила справу проти Samsung після того, як встановила, що двоє працівників одного з заводів технічного гіганта зазнали рентгенівського опромінення. У двох шпиталізованих пацієнтів помітні «ненормальні» симптоми на пальцях, йдеться у заяві Комісії з ядерної безпеки Південної Кореї (NSSC).

У заяві Samsung йдеться, що двоє співробітників заводу з виробництва напівпровідників у Гіхеуні зазнали випадкового впливу рентгенівських променів на руки.

«Зараз ці люди проходять контрольні обстеження в лікарні, і Samsung повністю підтримує їхнє лікування та відновлення. Компанія співпрацюватиме з усіма відповідними органами та забезпечуватиме запобігання рецидивам», — заявляє Samsung.

Завод Samsung у Гіхеуні знаходиться приблизно в 40 км на південь від столиці Південної Кореї Сеула. Влада заявила, що призупинила використання машини, яка стала причиною інциденту. Наразі точна причина опромінення невідома, оскільки Комісія з ядерної безпеки проводить розслідування. Комісія заявила, що вживатиме подальших заходів, якщо будуть підтверджені будь-які порушення законів безпеки.

Це не перший випадок опромінення працівників Samsung. Уряд Південної Кореї пов’язав рак, який забрав життя однієї з колишніх співробітниць компанії у 2012 році, з опроміненням та хімічним впливом під час її роботи на одному з заводів. Компанія вибачилася перед працівниками, які захворіли на рак на її заводах, і у 2015 році створила для них компенсаційний фонд для них та сімей померлих.

Працівники заводу Tesla в Техасі — про вибухи, падіння й травми від роботів

Джерело: CNBC

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.