Головна ІТ-бізнес Rakuten Viber призначив Country Director в Україні — ним став екс-керівник AIN.UA Ілля Бошняков

Rakuten Viber призначив Country Director в Україні — ним став екс-керівник AIN.UA Ілля Бошняков

by host

Бошняков очолить локальну команду Viber та відповідатиме за адаптацію нових функцій для українського ринку та української діаспори у світі, а також за партнерства, маркетинг та комунікації в Україні. Раніше ці завдання відводили віцепрезиденту з глобального маркетингу та розвитку Атанасу Райкову з офісу в Софії, Болгарія.

«Україна є однією з ключових країн для Rakuten Viber, і ми шукали лідера, який добре розуміє місцевий ринок та як наш продукт може найкраще відповідати йому. Ілля відповідатиме за локальні запуски нових продуктів і рішень, а також за те, щоб Україна отримувала всі нововведення від Rakuten Viber якомога швидше», — каже Атанас Райков.

Раніше Ілля протягом 8 років очолював технологічне медіа AIN.UA та в останні 3 роки запустив AIN.Capital, AIN.Business і Recruitika. До роботи в ЗМІ Бошняков керував рекрутингом та HR у групі британських технологічних компаній, що охоплюють індустрії FinTech, GameDev, MarTech та ін.

«Я давно захоплююсь ідеєю Rakuten Viber, який спочатку зробив застосунок стандартом для багатьох аспектів щоденного життя, а тепер на цій основі побудував цілу екосистему з продуктів, контенту і сервісів. Радий доєднатися до команди та разом працювати над рішеннями, які мають помітний позитивний ефект для користувачів, бізнесів і економіки в цілому», — каже Ілля.

Про відкриття офісу в Києві та плани приєднатися до Дія.City команда Rakuten вперше оголосила у січні. Наразі три компанії Rakuten (Rakuten Viber, Rakuten Advertising і Rakuten Rewards) мають команди з розробки та маркетингу в Києві та Одесі, тож столичний офіс дозволить їм працювати разом та підвищити ефективність розробки.

Rakuten також має намір залучити додаткових фахівців в технологічному секторі. Очікується, що одним із наступних кроків стане запуск в Україні сервісу цифрового гаманця Rakuten Viber після його успішного впровадження в кількох європейських країнах.

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.