Головна ІТ-бізнес Регулятор США звинуватив Маска у спробі «спотворити» розслідування щодо поглинання Twitter

Регулятор США звинуватив Маска у спробі «спотворити» розслідування щодо поглинання Twitter

by host

Мільярдера підозрюють у «‎махінаціях» з акціями напередодні придбання Twitter, на яких він потенційно міг заробити близько $150 млн.

Комісія з цінних паперів та бірж (SEC) продовжує розслідування щодо купівлі Ілоном Маском Twitter за $44 млрд — слідчі визначають, чи порушив мільярдер федеральні закони про цінні папери у 2022 році, коли задовго до поглинання придбав 9,2% акцій Twitter. Регулятор вимагає, щоб особи, які купують понад 5% акцій публічної компанії, розкривали інформацію протягом 10 днів, однак мільярдер цього не зробив. Ця потенційно «‎умисна» затримка принесла мільярдеру $156 млн та спричинила колективний позов від колишніх акціонерів Twitter.

Маск всіляко намагався уникнути надання свідчень, серед іншого заявляючи, що усю інформацію можна відшукати в його біографії, виданій Волтером Айзексоном. Зрештою SEC подала до суду, який попередньо ухвалив, що мільярдер таки повинен з’явитися на слуханні й прокоментувати свої дії.

У новому витку конфлікту регулятори звинуватили Маска в спробі «спотворити» розслідування і застосуванні «ігрових трюків», аби його загальмувати. Цікаво, що заява SEC таки містить посилання на біографію, написану Айзексоном, яку регулятор цитує як «щойно опубліковані докази»:

«За три дні до того, як він мав з’явитися для свідчень (але не з’явився), була опублікована його біографія. Ця книга містить нову важливу інформацію, пов’язану з розслідуванням».

Зазначимо, що Маск протягом багатьох років висміював SEC, яка звинуватила його у шахрайстві після сумнозвісного твіту 2018 року про «забезпечення фінансування для Tesla». Зрештою мільярдер домовився з регулятором та сплатив штраф у $20 млн, хоча все ще бореться з юристом-нянею, який має схвалювати деякі його твіти щодо Tesla.

Джерело: Engadget

Триває конкурс авторів ІТС. Напиши статтю про розвиток ігор, геймінг та ігрові девайси та вигравай професійне ігрове кермо Logitech G923 Racing Wheel, або одну з низькопрофільних ігрових клавіатур Logitech G815 LIGHTSYNC RGB Mechanical Gaming Keyboard!

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.