Головна ІТ-бізнес Ринкова вартість Nvidia сягнула $1,83 трлн — тепер виробник мікросхем коштує дорожче за Google і Amazon

Ринкова вартість Nvidia сягнула $1,83 трлн — тепер виробник мікросхем коштує дорожче за Google і Amazon

by host

Акції Nvidia зросли на 2,5%, закрившись у середу із ринковою капіталізацією у $1,83 трлн. Виробник мікросхем обійняв четверте місце в рейтингу компаній із найбільшою ринковою вартістю, випередивши спочатку Amazon, а згодом і власницю Google Alphabet.

Нафтова компанія Saudi Aramco тим часом опинилась на третьому місці з $2 трлн ринкової вартості — слідом за Microsoft ($3,04 трлн) та Apple ($2,84 трлн).

Як зазначає Bloomberg, загалом у 2024 році акції Nvidia зросли на 49%, додавши $602 млрд до ринкової вартості компанії — усе завдяки великому попиту на її чипи, які використовуються в центрах обробки даних для складних обчислювальних завдань, необхідних для програм ШІ.

Ринкова вартість Nvidia сягнула $1,83 трлн — тепер виробник мікросхем коштує дорожче за Google і Amazon

На цей час Nvidia пропонує чип H100, на якому працює більшість великих мовних моделей, що використовуються на сьогодні (включно з ChatGPT OpenAI та проєктами ШІ від Microsoft, Meta та Amazon). Також компанія близька до випуску кращого прискорювача H200, який має більші обсяг пам’яті та пропускну здатність, ніж попередниця.

Nvidia планує опублікувати свій фінансовий звіт 21 лютого

Долучайся до конкурсу авторів ІТС! Вигравай круті призи від наших партнерів Logitech – професійне ігрове кермо та низкопрофільні ігрові клавіатури.

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.