Головна ІТ-бізнес Samsung інвестує $44 млрд (замість $17 млрд) у виробництво чипів в Техасі

Samsung інвестує $44 млрд (замість $17 млрд) у виробництво чипів в Техасі

by host

Samsung Electronics планує збільшити свої інвестиції у виробництво чипів в Техасі приблизно до $44 млрд. Про це повідомляють обізнані джерела.

Більшу частину цих нових витрат компанія зосередить навколо міста Тейлор, де вона вже будує завод з випуску напівпровідникових чипів неподалік від існуючої операційної діяльності. Зараз Samsung планує побудувати ще один завод з виробництва мікросхем і сучасний центр з пакування.

Якщо ситуація розвиватиметься саме так, це буде черговий доках ефективності політики адміністрації Байдена, яка використовує стимули та політичну підтримку, щоб спонукати світових виробників чипів будувати виробничі потужності на території США. У березні повідомлялося, що Вашингтон планує виділити компанії Samsung понад $6 млрд, щоб допомогти їй розширити свою діяльність у Техасі за межі початкового проєкту.

У 2021 році Samsung Electronics оголосила про проєкт вартістю $17 млрд у Тейлорі, поблизу існуючого заводу в Остіні. Тепер, якщо інформація підтвердиться, сума інвестицій становитиме $44 млрд.

Джерело: bloomberg

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.