Головна ІТ-бізнес Samsung переводить керівників на шестиденний робочий тиждень

Samsung переводить керівників на шестиденний робочий тиждень

by host

Корпорація Samsung вирішила перевести керівників всіх підрозділів на шестиденний робочий тиждень задля боротьби з поточною кризою.

Як повідомляє The Korea Economic Daily, це пов’язано з низькими фінансовими показниками компанії у 2023 році.

У 2023 році Samsung Device Solutions зазнав операційних збитків у розмірі 15 трлн вон ($11 млрд). Device Solutions займається напівпровідниками, на нього припадає близько 80% доходів компанії.

Це був найгірший фінансовий рік за десятиліття. Тільки в першому кварталі 2024 року компанія вийшла на прибуток.

Також компанія стикнулася у 2024 році з рядом нових викликів:

  • геополітичні ризики на тлі війни в Україні та на Близькому Сході;
  • невизначеність у зв’язку з виборами в США;
  • зростання цін на нафту;
  • знецінення корейської вони;
  • загострення конкуренції.

«Враховуючи те, що продуктивність наших основних підрозділів, у тому числі Samsung Electronics Co, не виправдала очікувань у 2023 році, ми запроваджуємо шестиденний робочий тиждень для керівників, щоб докласти всіх зусиль для подолання кризи», — заявив керівник Samsung Group.

При цьому керівники деяких інших підрозділів Samsung перейшли на шестиденний робочий графік добровільно ще на початку року.

Керівники інших дочірніх компаній Samsung (Samsung Electronics, Samsung SDI та Samsung SDS) також працюватимуть за цим графіком. До того, аналогічних дій очікують і від їх підлеглих.

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.