Головна ІТ-бізнес SAP реструктуризує 8 тис. робочих місць, щоб «‎сфокусуватись» на штучному інтелекті

SAP реструктуризує 8 тис. робочих місць, щоб «‎сфокусуватись» на штучному інтелекті

by host

Реструктуризація вплине на понад 7% із загалом 108 000 штатних працівників німецької софтверної компанії.

У заяві, опублікованій у вівторок, SAP заявила, що планує реструктуризувати 8 000 робочих місць для задоволення «майбутніх потреб бізнесу» і «‎зосередження на розвитку ШІ». Вартість програми реструктуризації — $2,2 млрд.

Компанія очікує, що генеративний штучний інтелект «‎докорінно» змінить її бізнес, і анонсувала інвестиції у понад $1 млрд на підтримку ШІ-стартапів через свою компанію Sapphire Ventures.

Виконавчий директор SAP Крістіан Кляйн сказав, що програма дозволить компанії «‎продовжувати розвивати інновації, одночасно підвищуючи ефективність бізнес-процесів».

Програма реструктуризації буде впроваджена в основному через програми добровільних відпусток та заходи внутрішньої перекваліфікації.

Технологічні компанії, і зокрема такі гіганти як Google та Microsoft, продовжили хвилю звільнень й цього року, намагаючись зосередитися на програмному забезпеченні штучного інтелекту та автоматизації для полегшення робочого навантаження.

На тлі оголошення реструктуризації акції SAP підскочили до історичного максимуму — і зросли загалом на 7%.

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.