Головна ІТ-бізнес ШІ-стартап Ілона Маска xAI залучив $500 млн інвестицій з оцінкою $15-20 млрд

ШІ-стартап Ілона Маска xAI залучив $500 млн інвестицій з оцінкою $15-20 млрд

by host

Компанія штучного інтелекту Ілона Маска xAI отримала $500 млн від інвесторів для досягнення мети в $1 млрд, повідомили Bloomberg знайомі з ходом переговорів джерела.

xAI йде до оцінки в $15-20 млрд, хоча умови можуть змінитися в найближчі тижні, сказали люди на умовах анонімності, оскільки не мають права публічно говорити про інвестиції. Через це Маск заявив, що цей звіт є «фейковою новиною».

Маск запустив стартап минулого року як альтернативу OpenAI, співзасновником якого він був, але згодом розійшовся з ними через філософські розбіжності щодо того, як отримувати прибуток від цієї технології. Продукт xAI, чатбот під назвою Grok, тренувався на публікаціях в X, власником якої також є Маск. Це дає змогу Grok отримувати доступ до найсвіжіших даних для своїх відповідей порівняно з іншими чатботами.

Чатбот Grok від xAI Ілона Маска спійманий на плагіаті ChatGPT – розробник-росіянин каже, що це через навчання в інтернеті

У листопаді Маск заявив, що інвестори в акціонерний капітал X володітимуть 25% xAI. На практиці це означає, що цим інвесторам пропонується інвестувати в xAI щонайменше 25% від суми, яку вони вклали в X, за словами людини, обізнаної з домовленостями. Наприклад, якщо вони інвестували $10 млрд у компанію Х, їм пропонується інвестувати $2,5 млрд або більше в xAI.

Ілон Маск представив ШІ чатбот Grok від власної компанії xAI – після бета-тесту він буде доступний в X Premium+

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.