Головна ІТ-бізнес Штучний інтелект Galaxy AI поки безплатний, але з 2026-го Samsung братиме плату за використання

Штучний інтелект Galaxy AI поки безплатний, але з 2026-го Samsung братиме плату за використання

by host
Розділ Технології виходить за підтримки Favbet Tech

Galaxy AI став одним із головних елементів презентації Unpacked, де Samsung також представляла лінійку смартфонів Galaxy S24. Південнокорейський гігант продемонстрував чимало функцій зі штучним інтелектом, серед яких живий переклад мови й повідомлень в месенджерах, перетворення звичайного відео на сповільнене тощо. Поки вони безплатні, але через два роки за доступ до Galaxy AI доведеться платити.

Samsung анонсувала штучний інтелект Galaxy AI та функцію перекладу розмов в реальному часі

Знизу сторінки Galaxy S24 Ultra на офіційному сайті компанії є ціла купа уточнень і різної юридичної інформації, зокрема про те, що дані функції будуть безплатними до кінця наступного року:

Функції штучного інтелекту Galaxy AI надаватимуться безкоштовно до кінця 2025 року на підтримуваних пристроях Samsung Galaxy. Для функцій ШІ, що надаються третіми сторонами, можуть застосовуватися інші умови.

Штучний інтелект Galaxy AI поки безплатний, але з 2026-го Samsung братиме плату за використанняТак чи інакше, Samsung поки не повідомила розцінки на свої продукти зі штучним інтелектом, але тим, хто придбав флагманський смартфон компанії варто бути готовим до того, що перед новим 2026 роком треба буде робити вибір — або відмовлятися від ШІ-функцій, чи вносити плату.

Samsung Galaxy S24 та S24 Plus вже в Україні – Galaxy AI, Exynos 2400 та майже без змін в іншому від 37 999₴ за передзамовлення

Розділ Технології виходить за підтримки Favbet Tech

Favbet Tech – це ІТ-компанія зі 100% українською ДНК, що створює досконалі сервіси для iGaming і Betting з використанням передових технологій та надає доступ до них. Favbet Tech розробляє інноваційне програмне забезпечення через складну багатокомпонентну платформу, яка здатна витримувати величезні навантаження та створювати унікальний досвід для гравців. IT-компанія входить у групу компаній FAVBET.

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.