Головна ІТ-бізнес смартфони HMD, телефони Nokia та «суперзахоплюючі» партнерства

смартфони HMD, телефони Nokia та «суперзахоплюючі» партнерства

by host

Днями повідомлялося, що HMD відмовляється від бренду Nokia для своїх смартфонів. Тепер компанія поділилася додатковими подробицями з цього приводу.

«Ми Human Mobile Devices, виробник телефонів Nokia. І не тільки. Можете називати нас HMD», ─ заявляє компанія.

Зазначається, що це більше, ніж просто нова назва. Компанія впроваджує нову мультибрендову стратегію. Цього року споживачам запропонують оригінальний асортимент пристроїв під брендом HMD, телефони Nokia та «захоплюючі продукти від нових партнерств».

Отже, компанія продовжить використовувати бренд Nokia, випускаючи нові функціональні телефони. HMD розроблятиме більш екологічні та доступні телефони.

«І ми з радістю продовжимо розвивати цей напрямок з новою торговою маркою HMD», ─ йдеться в заяві компанії, наданій редакції ITC.UA.

HMD поки не повідомляє жодних подробиць про майбутні партнерства та пристрої, які виходитимуть в рамках такої співпраці, проте обіцяє, що такі партнерства будуть «суперзахоплюючі».

«Сьогодні великий день для HMD, оскільки ми переходимо від статусу ліцензіата до власника бренду, що є великим кроком на нашому шляху! Це означає, що ви зможете побачити унікальні оригінальні телефони HMD, телефони Nokia, які ви завжди любили, і деякі суперзахоплюючі партнерства, про які ми з нетерпінням чекаємо моменту, щоб розповісти»,  – говорить Генеральний директор HMD Global у Східній та Південній Європі Роберт Сіверський.

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.