Головна ІТ-бізнес Sony звільнить близько 900 співробітників PlayStation — постраждають найуспішніші студії Naughty Dog, Insomniac та Guerrilla

Sony звільнить близько 900 співробітників PlayStation — постраждають найуспішніші студії Naughty Dog, Insomniac та Guerrilla

by host

Sony повідомила про «важке рішення» ─ компанія змушена «реструктуризувати діяльність» та прийняла рішення розпочати скорочення персоналу підрозділу PlayStation. Це дозволить «оптимізувати ресурси».

Всього планується звільнити приблизно 8% персоналу (близько 900 осіб) в різних регіонах світу. В тому числі під скорочення потраплять і співробітники власних студій PlayStation. Скорочення персоналу відбуватиметься «відповідно до місцевого законодавства та процесу консультацій».

ОНОВЛЕНО: Sony також заявила про «перегляд» портфоліо ігор, які перебувають на різних етапах розробки, та скасування кількох проєктів. Яке саме ігри відправили під ніж, наразі не повідомляється. Джейсон Шраєр з Bloomberg дізнався, що Sony разом з іншими скасувала нову Twisted Metal, яка розроблялася студією Firesprite як гра-сервіс.

Схоже, що найбільше постраждають працівники у Великій Британії. Згідно з наявною інформацією, Лондонська студія PlayStation Studios буде повністю закрита. Також будуть скорочення в студії Firesprite та очікуються різноманітні скорочення у Sony Interactive Entertainment у Великій Британії. В Японії компанія запровадить програму подальшої підтримки кар’єри. Bloomberg додає, що звільнення торкнуться розробників студій Insomniac (стоїть за Marvel’s Spider-Man), Naughty Dog (The Last of Us) й Guerrilla (Horizon). Це три з її найуспішніших дочірніх компаній.

«Це неймовірно талановиті люди, які були частиною нашого успіху, і ми дуже вдячні за їхній внесок. Однак галузь надзвичайно змінилася, і нам потрібно підготуватися до майбутнього, щоб підготувати бізнес до того, що чекає попереду. Нам потрібно виправдати очікування розробників і геймерів і продовжувати розвивати технології майбутнього в іграх, тому ми зробили крок назад, щоб переконатися, що ми готові й надалі пропонувати найкращі ігрові враження для спільноти», ─ заявляє президент і головний виконавчий директор Sony Interactive Entertainment Джим Раян.

В компанії додають, що плани щодо реорганізації та оптимізації спрямовані на те, щоб «надалі забезпечувати найкращий ігровий досвід».

Джим Раян перед відставкою дав поради наступнику і назвав головні ігри кожного покоління PlayStation

Триває конкурс авторів ІТС. Напиши статтю про розвиток ігор, геймінг та ігрові девайси та вигравай професійне ігрове кермо Logitech G923 Racing Wheel, або одну з низькопрофільних ігрових клавіатур Logitech G815 LIGHTSYNC RGB Mechanical Gaming Keyboard!

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.