Головна ІТ-бізнес Spotify збільшив базу платних користувачів до 239 млн (на 14% більше, ніж торік) — і планує чергове підвищення цін

Spotify збільшив базу платних користувачів до 239 млн (на 14% більше, ніж торік) — і планує чергове підвищення цін

by host

Гігант потокового аудіо додав кілька нових функцій (зокрема й з ШІ), підштовхуючи абонентів до оформлення платних підписок.

За даними Bloomberg, у першому кварталі 2024 року кількість платних користувачів Spotify зросла на 14% у порівнянні з минулим роком — до 239 млн. Загальна кількість абонентів тим часом сягнула 615 млн (порівняно з 617,9 млн торік). 

Загальний дохід Spotify зріс на 20% до $3,8 млрд, а операційний прибуток компанії склав $179 млн, перевершивши оцінки.

Торік Spotify підняв ціни на передплати й планує чергове підвищення приблизно на $1-2 на місяць на п’яти ринках до кінця квітня, включаючи Велику Британію, Австралію та Пакистан.

Додатково компанія розробляє нові тарифи для аудіокниг — у 2023 році сервіс вперше представив передплату на аудіокниги й каже, що понад 25% користувачів, які мають доступ до пропозиції, натискали «Відтворити» принаймні один раз.

Минулого року компанія скоротила 2300 робочих місць у три етапи звільнень: в січні, червні та грудні.

Марнотратство та звільнення: Spotify запросила працівників на масштабну вечірку, а потім звільнила 1500 з них — і це не все

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.