Головна ІТ-бізнес Turkcell продає lifecell французькій NJJ Capital

Turkcell продає lifecell французькій NJJ Capital

by host

Компанія Turkcell продає третього за розміром українського мобільного оператора lifecell. Покупцем стала французька інвестиційна компанія NJJ Capital. Разом з lifecell продаються колцентри ТОВ «Глобал Білгі» та утримувач вишок мобільного звʼязку ТОВ «Укртауер». Причина укладання та сума угоди невідомі. Номінально акції lifecell коштують 12,7 млрд грн ($333,4 млн).

NJJ Capital очолює мільярдер Ксавʼє Ньєль. Він володіє французьким мобільним оператором Iliad (бренд Free), а також Monaco Telecom, швейцарським Salt Mobile, та ірландським Eir. Окрім телеком-операторів, Ньєль має частку у газеті Le Monde.

Turkcell володіла 100% акцій lifecell. Продаж відбувся за кілька місяців після зміни голови компанії у жовтні. Угоді передувала історія арештів власності lifecell в Україні. 7 жовтня суд наклав арешт на корпоративні права в Україні підсанкційних росіян Косогова, Авена, та Фрідмана – зокрема «Київстар» та lifecell. Також суд заарештував ТОВ «Пейселл», що здійснює приймання платежів від абонентів, та ТОВ «Укртауер».

13 жовтня суд пом’якшив ухвалу – арештованими залишилися 19,8% статутного капіталу ТОВ «Лайфселл» та 47,85% ПрАТ «Київстар».

Наразі невідомо, які наслідки чекають на lifecell у французькій власності та чи зміниться брендінг мобільного оператора.

Не тільки «Київстар». lifecell теж під загрозою націоналізації через кліщі Фрідмана

Джерело: Forbes

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.