Головна ІТ-бізнес Український IT-експорт зростає другий місяць поспіль і досяг у листопаді $564 млн, проте показник нижчий, ніж минулого року

Український IT-експорт зростає другий місяць поспіль і досяг у листопаді $564 млн, проте показник нижчий, ніж минулого року

by host

Нещодавно результати дослідження IT Research Ukraine 2023 вказували, що український IT-експорт цього року вперше скоротиться і становитиме близько $7 млрд (проти $7,35 млрд у 2022 році). Це припущення частково підтверджують дані Нацбанку.

НБУ опублікував новий звіт «Статистика зовнішнього сектору». Він свідчить, у листопаді обсяг ІТ-експорту з України становив $564 млн. Це на $35 млн більше, ніж було у жовтні, й на $43 млн більше, аніж у вересні 2023 року.

Водночас спостерігається тенденція до зменшення обсягів українського ІТ-експорту. В листопаді 2022 року цей показник становив $580 млн. Отже, у порівнянні з аналогічним періодом попереднього року спостерігається зменшення експорту українських IT-послуг на $16 млн або на 2,8%. У листопаді 2021 року ІТ-експорт становив $675 млн. Більшість інших місяців року також демонструють негативну динаміку у порівнянні з 2022 роком. Отже, за результатами 2023 року справді можна очікувати скорочення річного обсягу ІТ-експорту з України.

Украинский IT-экспорт растет второй месяц подряд и достиг в ноябре $564 млн, однако показатель ниже, чем в прошлом году

Серед країн, які принесли найбільшу суму експортних надходжень в ІТ-галузі, США, Мальта іта Велика Британія.

Украинский IT-экспорт растет второй месяц подряд и достиг в ноябре $564 млн, однако показатель ниже, чем в прошлом году

Джерело: DOU

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.