Головна ІТ-бізнес Успіхи Nvidia за 5 років збільшили статки Дженсена Хуанга з $3 млрд до $90 млрд

Успіхи Nvidia за 5 років збільшили статки Дженсена Хуанга з $3 млрд до $90 млрд

by host

П’ять років тому генеральний директор Nvidia Дженсен Хуанг володів часткою своєї компанії вартістю приблизно $3 млрд. Однак завдяки успішному розвитку бізнесу та рекордному зростанню акцій цього тижня тепер його капітали становлять понад $90 млрд.

Nvidia оголосила свої фінансові результати за результатами діяльності в першому кварталі цього року. При цьому прибуток перевищив оцінки, а продажі зросли більш ніж на 200% третій квартал поспіль завдяки попиту на процесори для обробки задач штучного інтелекту. Хуанг також представив кращий, ніж очікувалося, прогноз і повідомив інвесторам, що компанія бачить ненаситний попит на свої GPU для ШІ.

Такі чудові новини підштовхнули вартість акцій Nvidia на біржі. Якщо станом на 22 травня одна акція коштувала приблизно $950, то в п’ятницю торги закрились вже на значенні $1064,69. За 5 днів ціна акцій зросла на $126,86 (+13,53%).

Дженесен Хуанг володіє приблизно 86,76 млн акцій Nvidia, або понад 3,5% акцій компанії. Завдяки такому подорожчанню акцій, вартість його частки за 5 днів зросла приблизно на $11 млрд. Загальна вартість його частки акцій тепер становить понад $92,3 млрд.

Загалом лише цього року акції Nvidia зросли більш ніж удвічі після потроєння у 2023 році. За останні 5 років вони зросли приблизно у 28 разів. Хуан додав акції до своєї частки у 2022 році, коли їхня вартість досягла відносного мінімуму перед бумом ШІ.

Зараз компанії Nvidia належить близько 80% ринку чипів ШІ, а Хуанг входить до 20 найбагатших людей світу.

Джерело: cnbc

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.