Головна ІТ-бізнес в які відчизняні компанії прагнуть потрапити українські IT-вці, — дослідження DOU

в які відчизняні компанії прагнуть потрапити українські IT-вці, — дослідження DOU

by host

DOU та Employer Branding Community опублікували дослідження та склали список із 69 найбільших і найпомітніших ІТ-компаній (окрім GameDev), де найбільше прагнуть працювати українські ІТ-спеціалісти. Загалом в опитуванні взяло участь 4739 айтівців і 532 людини, які шукають першу роботу в ІТ.

Найбільш привабливими на їхню думку є тріо: Grammarly, SoftServe та MacPaw. До десятки також потрапили GlobalLogic, Ajax Systems, Intellias, EPAM, N-iX, Ciklum та Uklon.

У виборі оферу передусім зважають на зарплату та атмосферу в команді. Для фахівців важлива не лише репутація компанії. Розглядаючи офер, 81% айтівців очікують, що їм запропонують гарну зарплату.

Крім зарплати, більшість айтівців звертають увагу на атмосферу в компанії та змогу обирати формат роботи (віддалено або в офісі).

Grammarly, SoftServe та MacPaw: в які відчизняні компанії прагнуть потрапити українські IT-вці, — дослідження DOU

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.