Головна ІТ-бізнес Вартість Google перевищила $2 трлн — компанія оголосила про першу за 25 років виплату дивідендів

Вартість Google перевищила $2 трлн — компанія оголосила про першу за 25 років виплату дивідендів

by host
Розділ Технології виходить за підтримки Favbet Tech

Востаннє ринкова капіталізація материнської компанії Google Alphabet ненадовго наближалась до цієї віхи у 2021 році.

Минулий рік Google витратила на боротьбу з двома найбільшими для неї загрозами за 25 років існування — генеративним ШІ та посиленим регулюванням. Компанії довелось пристосовувати свої продукти та команди до нових викликів: пошукова система змінилась, підрозділи об’єднались і зрештою вийшла власна велика мовна модель Google Gemini після початкової невдачі з чатботом Bard.

Вартість Google перевищила $2 трлн — компанія оголосила про першу за 25 років виплату дивідендів
Вартість Google з 2014-го по березень 2024 року. У 2021 році відбулося найбільше зростання ринкової капіталізації для компанії — на 61,8% до $1,92 трлн (до сьогодні — найвищого показника за всю історію компанії).

Учора Google оголосила про перші в її історії виплати дивідендів та викуп акцій на суму $70 млрд. Як зазначає The Verge, інвестори ці заяви оцінили, тож зрештою ринкова капіталізація материнської компанії Google Alphabet перевищила позначку у $2 трлн — і поки утримує цей показник.

Вартість Google вперше перевищила $2 трлн — компанія оголосила про першу за 25 років виплату дивідендів
Акції материнської компанії Google Alphabet цього року зросли більш ніж на 23%, а за останні 12 місяців – на понад 59%.

Наразі Google — четверта за вартістю публічна компанія у світі, яка поступається лише Nvidia ($2,2 трлн), Apple ($2,6 трлн) і Microsoft ($3,0 трлн). Amazon коштує $1,8 трлн, а Meta — $1,1 трлн.

На відміну від Meta, ціна акцій якої впала на 10% після того, як Марк Цукерберг заявив, що знадобляться роки, аби заробити гроші на генеративному ШІ — Google каже, що вже знаходить шляхи для його продажу, зокрема для рекламодавців.

Google отримала $23,7 млрд прибутку при загалом $80,5 млрд доходу, згідно з фінансовим звітом за перший квартал 2024 року. Дохід від пошуку та реклами зріс на 14% у порівнянні з роком тому, а від реклами на YouTube — на 21%; «підписки, платформи та пристрої» зросли на 18% — головним чином завдяки преміумпідпискам на YouTube.

Розділ Технології виходить за підтримки Favbet Tech

Favbet Tech – це ІТ-компанія зі 100% українською ДНК, що створює досконалі сервіси для iGaming і Betting з використанням передових технологій та надає доступ до них. Favbet Tech розробляє інноваційне програмне забезпечення через складну багатокомпонентну платформу, яка здатна витримувати величезні навантаження та створювати унікальний досвід для гравців. IT-компанія входить у групу компаній FAVBET.

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.