Головна ІТ-бізнес Вартість Microsoft перевищила $3 трлн — вперше за майже 50-річну історію компанії

Вартість Microsoft перевищила $3 трлн — вперше за майже 50-річну історію компанії

by host

Інтерес інвесторів до компанії зростає на тлі буму штучного інтелекту.

Як пише The Verge, Microsoft стала другою після Apple компанією, яка досягла оцінки у $3 трлн, після того, як її акції зросли на 1,5% під час торгів в середу.

Apple вперше зафіксувала рекордну ринкову капіталізацію у $3 трлн два роки тому, і згодом ще кілька разів досягала цієї віхи. Водночас цього місяця Microsoft ненадовго обігнала виробника iPhone за вартістю, приміривши на себе звання найдорожчої у світі компанії.

Акції Microsoft демонструють зростання останніми місяцями, оскільки компанія продовжує впроваджувати штучний інтелект у свої продукти, оголошуючи про оновлення чи не щотижня. Корпорація також інвестувала $10 млрд в OpenAI — стартап, який створив нині найпопулярнішого чатбота з ШІ ChatGPT.

Для порівняння: у 2019 році акції Microsoft стартували з ціною $107 за «‎штуку», тоді як поточна вартість сягає $404.

Вартість Microsoft перевищила $3 трлн — вперше за майже 50-річну історію компанії

Очікується, що попит на послуги штучного інтелекту разом із хмарними обчисленнями для їх підтримки забезпечить довгострокові тенденції зростання Microsoft. За оцінками Bloomberg Intelligence, у 2024 фінансовому році дохід галузі зросте на 15%, швидше за зростання в технологічному секторі в цілому.

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.