Головна ІТ-бізнес Вартість ШІ-компаній обвалилась на $190 млрд після звітів Google та Microsoft

Вартість ШІ-компаній обвалилась на $190 млрд після звітів Google та Microsoft

by host

Квартальні звіти техногігантів розчарували інвесторів, що призвело до падіння акцій компаній, пов’язаних зі штучним інтелектом.

Як повідомляє Reuters, ШІ-компанії втратили загалом близько $190 млрд ринкової капіталізації.

Акції Alphabet впали на 5,6%, оскільки грудневий виторг від реклами Google не виправдав очікувань (хоча за квартальними показниками дохід від реклами сягнув $9,2 млрд, що на 15% більше, ніж торік). Компанія також зазначила, що її витрати на центри обробки даних для підтримки планів щодо штучного інтелекту цього року зростуть, підкреслюючи вартість жорсткої конкуренції з Microsoft. Загалом дохід Google минулого кварталу сягнув $86 млрд.

Попри зростання доходів Google Cloud, яке трохи перевищило цільові показники Волл-стріт, завдяки інтересу до штучного інтелекту, Azure від Microsoft зростав швидше. Загалом Microsoft перевершила прогнози аналітиків щодо квартального доходу ($62 млрд), оскільки нові функції штучного інтелекту допомогли залучити клієнтів до її хмарних служб і служб Windows. Однак її акції також впали на 0,7%.

Цього місяця інтерес Microsoft до штучного інтелекту допоміг компанії вперше перевищити оцінку у $3 трильйони ринкової капіталізації, затьмаривши Apple.

Акції виробника мікросхем Advanced Micro впали на 6% після того, як його прогноз виторгу в першому кварталі не виправдав оцінок.

Акції Nvidia, які зросли на 27% у січні після більш ніж потроєного зростання торік завдяки ШІ, також повернули частину цього прибутку в розширеній торгівлі, востаннє впавши на понад 2%.

Акції виробника комплектування для серверів Super Micro Computer, який також виграв від попиту на штучний інтелект, впали більш ніж на 3%.

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.