Головна ІТ-бізнес він функціонуватиме як технологічний хаб

він функціонуватиме як технологічний хаб

by host

Українська ІТ-компанія N-iX, в якій працюють понад 2200 спеціалістів, відкрила офіс у Бухаресті (Румунія).

Про це редакції повідомила прес-служба компанії.

N-iX в Румунії буде функціонувати як технологічний хаб, де «місцева експертиза у сфері програмного забезпечення та новітніх технологій поєднуватиметься з гнучкими та адаптивними методами роботи компанії».

Очікується, що такий підхід дозволить N-iX пропонувати індивідуальні послуги, швидко та ефективно реагуючи на складні вимоги клієнтів

Після відкриття офісу у Бухаресті, компанія буде тісніше співпрацювати з місцевими фахівцями та надавати інноваційні рішення своїм глобальним клієнтам.

«Це розширення є стратегічним кроком для N-iX, що підкреслює прагнення компанії до зростання на одному з найбільш динамічних технологічних ринків Європи», — йдеться в прес-релізі.

Дан Букуреану, директор N-iX Romania, зазначив, що Румунія відома динамізмом свого ІТ-ринку та вражаючим потенціалом технічних талантів.

N-iX планує найняти понад 100 ІТ-спеціалістів протягом наступних двох років.

Нагадаємо, рік тому N-iX відкрила офіс в Колумбії — компанія орендувала приміщення в місцевої мережі коворкінгів.

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.