Головна ІТ-бізнес Виробник «‎заліза» на Linux оголосив IPO та оцінив себе у $75 млн

Виробник «‎заліза» на Linux оголосив IPO та оцінив себе у $75 млн

by host

Компанія Purism, відома розробкою смартфонів Librem 5, ноутбуків з Linux та іншим апаратним забезпеченням, орієнтованим на конфіденційність, оголосила про перше публічне розміщення акцій на платформі StartEngine.

Purism оцінила себе у $75 млн та оприлюднила частину фінансової інформації, згідно з якою доходи й продажі за 2022 рік склали $8,2 млн, а собівартість проданих товарів — $4,2 млн. Водночас компанія має $6,7 млн короткострокових та $15,1 млн довгострокових боргів. Чистий прибуток — -$479 тис., у порівнянні з -$2,7 млн у 2021 році.

В документах SEC, переглянутих Phoronix, компанія пояснює, що її оцінка базується на коефіцієнті доходу 9,15x. Purism зазначає, що Google придбала Android за $50 млн у 2005 році, порівнюючи власні зусилля з PureOS Librem 5 із раннім станом Android на момент придбання; а також згадує придання IBM Red Hat з коефіцієнтом 10x у 2019 році. Компанія пише, що і Red Hat, і Purism — у п’ятірці найбільших учасників інструментарію GTK і обидва інвестують у настільний комп’ютер Linux.

Згідно з документами, більша частина боргу компанії припадає на конвертовані облігації.

У звіті також зазначається, що більшу частину доходу Purism торік принесли ноутбуки ($2,58 млн) та мобільні телефони ($2,4 млн). Інше обладнання — $834 тисячі, аксесуари — $105 тисяч, передплати — $62 тисячі, послуги підтримки — $2,1 млн.

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.