Головна ІТ-бізнес Xerox звільнить понад 3 000 працівників в межах реструктуризації — акції компанії впали на 12%

Xerox звільнить понад 3 000 працівників в межах реструктуризації — акції компанії впали на 12%

by host

Компанія, заснована ще у 1906 році й відома як піонер в галузі масового випуску копіювальних апаратів, планує звільнити близько 15% своєї робочої сили у перші три місяці 2024 року в межах масштабного плану реструктуризації.

Нині в Xerox працюють близько 23 000 співробітників, а отже робочі місця втратять кілька тисяч людей. На тлі новини, як повідомляє CNBC, акції компанії впали майже на 12%.

У заяві Xerox сказано, що скорочення є «‎частиною плану розробки нової операційної моделі, реорганізації команди лідерів і підвищення ефективності».

Xerox виробляє принтери та офісне обладнання понад століття, але диверсифікувала свою діяльність у цифрових продуктах і бізнес-послугах, оскільки діловий світ відійшов від паперових документів. Тепер компанія планує ще більше скоротити свої пропозиції друку.

Пандемія також спричинила падіння попиту на продукцію Xerox, а дешевші китайські аналоги знизили її продажі та прибутки. Торік генеральний директор Xerox Стівен Бандровчак сказав Business Insider, що компанія опинилася в кризі й повинна змінити своє мислення.

У 2022 році компанія отримала $7,1 млрд доходу, а у 2021 — $7,06 млрд. У 2020 компанія ледь не поглинула свого конкурента HP у межах угоди на $35 млрд, але передумала через COVID-19.

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.