Головна ІТ-бізнес ЄС може накласти на Apple штраф $539 млн після антимонопольного розслідування щодо скарги Spotify

ЄС може накласти на Apple штраф $539 млн після антимонопольного розслідування щодо скарги Spotify

by host

Компанія Apple може зіткнутися зі штрафом у розмірі близько 539 мільйонів доларів США від ЄС і забороною на антиконкурентні практики в App Store для музичних стримінгових сервісів.

Видання посилається на п’ять неназваних джерел і повідомляє, що Європейська комісія оголосить своє рішення на початку наступного місяця.

Розслідування пов’язане з антимонопольною скаргою, поданою Spotify у 2019 році, і стосується правил App Store, які на той час не дозволяли розробникам спрямовувати клієнтів на альтернативні варіанти підписки за межами застосунку, які могли б бути дешевшими без 30-% комісії Apple. Пізніше Apple послабила ці обмеження. Комісія заявить, що Apple порушила антимонопольне законодавство ЄС і створила «несправедливі торгові умови» для своїх конкурентів, запровадивши в App Store «зобов’язання проти перенаправлення», передає Engadget.

Триває конкурс авторів ІТС. Напиши статтю про розвиток ігор, геймінг та ігрові девайси та вигравай професійне ігрове кермо Logitech G923 Racing Wheel, або одну з низькопрофільних ігрових клавіатур Logitech G815 LIGHTSYNC RGB Mechanical Gaming Keyboard!

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.