Головна ІТ-бізнес З української судії Stellarium (розробник «Голодний Шлях») пішла команда програмістів та художників

З української судії Stellarium (розробник «Голодний Шлях») пішла команда програмістів та художників

by host

Після кількох позитивних новин від української студії Stellarium про наближення релізу гри Famine Way / Голодний Шлях декілька місяців панувала інформаційна тиша про цей проєкт. Але останні події наводять на думку, що ця гра про Голодомор 1932-33 років, на превеликий жаль, скоріш за все не вийде.

Виявилось, що студію полишила велика частина команди. Це випливає з публікації художниці, яка працювала над Famine Way та пролила світло на внутрішню ситуацію в компанії. Вона заявляє, що в Stellarium панувала не найкраща атмосфера. З її слів, працювати доводилось фактично безоплатно, а в плані менеджменту панував повний безлад, що призводило до дублювання роботи. Крім того, в компанії спостерігалося агресивне ставлення до працівників.

Також вже колишня співробітниця звинувачує керівництво в некомпетентності, тяганині з контрактами, агресії та влаштуванні чвар поміж собою. Врешті решт, вона вирішила піти зі студії Stellarium. Також про звільнення заявили відділи програмістів та художників. Водночас керівництво, начебто, не виходило на зв’язок.

Інформацію про нездорову ситуацію в компанії та масові звільнення підтвердила співзасновниця Stellarium. Вона повідомила, що «також пішла з команди разом з усіма».

З урахуванням наведених фактів, схоже, що гра Famine Way / Голодний Шлях від Stellarium вже не вийде. Також під великим питанням доля іншого проєкту студії ─ Great Hopes City. Хоча у вже колишніх учасників команди є думки стосовно того, щоб знову об’єднатись, але вже незалежно від нинішніх керівників Stellarium. Це, можливо, станеться після відпочинку.

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.