Головна ІТ-бізнес «Заборонений» OnlyFans сплатив цього року майже $1 млн «податку на Google», але суми надходжень скорочуються

«Заборонений» OnlyFans сплатив цього року майже $1 млн «податку на Google», але суми надходжень скорочуються

by host

Голова Комітету ВРУ з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев поділився новою статистикою про надходження від «податку на Google» за 9 місяців 2023 року.

Отже, за даними Гетманцева, від початку 2023 року за надання послуг на території України сервіс OnlyFans сплатив $944,1 тис. Цю інформацію підтвердив і народний депутат Ярослав Железняк, принагідно нагадавши про дивний український парадокс, коли порно в Україні заборонено, а збирати податки з нього ─ ледь не предмет гордості нардепів, які могли б легалізувати контент для дорослих.

«А тим часом OnlyFans за 9-ть місяців 2023 року сплатила податків в Бюджет України на 944 тис $.

Але наш законопроєкт про декриміналізацію порно ті люди, які отримують зарплату з цих податків, чомусь виносити не хочуть», ─ обурюється Ярослав Железняк.

Що цікаво, хоча OnlyFans цього року сплатив майже $1 млн «податку на Google», насправді надходження від нього в останньому кварталі були невеликі. Так, за перше півріччя 2023 року, за словами Гетманцева, OnlyFans сплатив $928,2 тис. цього податку, а за 3 квартали ─ $944,1 тис. Отже, за минулий квартал надходження від OnlyFans становили лише $15,9 тис.

Разом з тим Гетманцев хизується збільшенням надходжень від «податку на Google», який фактично переноситься на кінцевих споживачів. Отже, за 3-й квартал 2023 року подано 96 декларації та задекларовано €26,6 млн та $29,9 млн або 2,092 млрд грн. За підсумками 2-го кварталу 2023 року було задекларовано до сплати €25,7 млн та $27,7 млн або 2,054 млрд грн.

«Очікуване збільшення надходжень відбулось», ─ радіє Гетманцев.

Найбільше коштів «податку на Google» сплатили:

  • Google
  • Apple
  • Sony
  • Ebay
  • Amazon
  • Meta
  • Netflix

За 9 місяців 2023 року міжнародні компанії сплатили ПДВ до державного бюджету на суму 8,01 млрд грн.

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.