Головна ІТ-бізнес Засновник Amazon Джефф Безос випередив Ілона Маска і знову став найбагатшою людиною світу

Засновник Amazon Джефф Безос випередив Ілона Маска і знову став найбагатшою людиною світу

by host

Згідно з індексом мільярдерів Bloomberg, у вівторок статки Безоса сягнули $200 млрд, повернувши йому лідерські позиції в рейтингу мільярдерів.

Business Insider зазначає, що у 2017 році Безос вперше обігнав співзасновника Microsoft Білла Гейтса як найбагатшу людину світу, а востаннє утримував це звання у 2021-му — до того, як його потіснив Ілон Маск (у певний момент перевага гендиректора Tesla сягала $142 млрд).

Зростання статків Джеффа Безоса протягом року

Безос повернув собі перше місце після тривалого зростання акцій Big Tech на фоні буму штучного інтелекту. Мільярдер володіє аерокосмічною компанією Blue Origin та 9% гіганта електронної комерції Amazon (лише цього року акції компанії зросли на 17%).

Джефф Безос втретє за місяць продає акції Amazon — цього разу на $2 млрд

Маск і власник бренду товарів розкоші LVMH Бернар Арно розташувались на другому і третьому місцях відповідно — зі $198 і $197 млрд. Акції Tesla цього року впали на 24%.

Засновник Amazon Джефф Безос випередив Ілона Маска і знову став найбагатшою людиною світу
Індекс мільярдерів Bloomberg на 05.03.2024

Триває конкурс авторів ІТС. Напиши статтю про розвиток ігор, геймінг та ігрові девайси та вигравай професійне ігрове кермо Logitech G923 Racing Wheel, або одну з низькопрофільних ігрових клавіатур Logitech G815 LIGHTSYNC RGB Mechanical Gaming Keyboard!

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.