Головна ІТ-бізнес злиття Max та Paramount Plus не відбудеться, акції компаній падають

злиття Max та Paramount Plus не відбудеться, акції компаній падають

by host

У грудні ми повідомляли, що сервіси стрімінгового телебачення Max та Paramount Plus серйозно обговорювали об’єднання зусиль. Компанії розглядали можливість злиття, яке дало б їм можливість краще конкурувати з Disney Plus / Hulu та Netflix. Це могло означати об’єднання сервісів Max та Paramount Plus в один суперстрімер.

Це цікава перспектива, але, схоже, зараз цього не станеться: переговори були припинені. Акції Warner Bros. Discovery минулого тижня впали на 10% після провалення цільових показників доходів і наближаються до мінімуму за 52 тижні, тоді як Paramount Global також наближається до мінімуму за 51 тиждень в очікуванні звіту про прибутки.

Але у Paramount все ще є потенційні покупці. Медіамагнат Байрон Аллен вже запропонував $14 млрд за компанію, хоча у його історії вже є випадки торгів без стогової купівлі. Хоча Comcast не зацікавлена у прямій купівлі компанії, вона все ще працює з банкірами, щоб вивчити потенційне комерційне партнерство з Paramount Global. Це може означати об’єднання сервісу Peacock від Comcast з Paramount Plus. Інший потенційний партнер або покупець, Skydance Media, вочевидь, також все ще зацікавлений, хоча деталі перемовин наразі невідомі.

Paramount — один із найвідоміших розважальних брендів у США, який включає голлівудські студії, CBS та багато інших відомих брендів. Але як застарілий бізнес, який все ще сильно залежить від мережевого телебачення, кабельного телебачення та кінотеатрів, він відчував труднощі в епоху потокових трансляцій та особливо сильно постраждав від пандемії COVID, неправильних рішень та недостатніх інвестицій у 2010-х роках і потребує значних інвестицій. За словами аналітиків, найбільш вірогідна угода між Skydance та Paramount — процес узгодження умов триває.

Paramount може об’єднати телеканал Showtime із потоковим сервісом Paramount+

Джерела: Techradar, CNBC, LA Times

Триває конкурс авторів ІТС. Напиши статтю про розвиток ігор, геймінг та ігрові девайси та вигравай професійне ігрове кермо Logitech G923 Racing Wheel, або одну з низькопрофільних ігрових клавіатур Logitech G815 LIGHTSYNC RGB Mechanical Gaming Keyboard!

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.