Головна Крипта 25 млн користувачів, ціна BGB досягає $1 на тлі зростання криптовалютного ринку

25 млн користувачів, ціна BGB досягає $1 на тлі зростання криптовалютного ринку

by host

Вікторія, Сейшельські острови, 7 березня 2024 року – Bitget, провідна світова криптовалютна біржа та Web3-компанія, сьогодні представила свій щомісячний звіт за лютий 2024 року. Демонструючи дивовижне зростання і стійкість, Bitget оголосила, що її база користувача перевищила 25 млн, а токен платформи BGB подолав позначку $1 у лютому 2024 року на тлі ралі криптовалютного ринку.

Партнерский материал?

Постійно прагнучи урізноманітнити та збагатити торгові можливості, Bitget у лютому додала підтримку 39 нових токенів, що викликало значний інтерес з боку трейдерів. Це розширення призвело до виняткових результатів серед п’яти провідних токенів, кожен із яких злетів у ціні більш ніж на 1000%. У той же час його платформний токен BGB виріс на 64% і в лютому подолав позначку $1, досягнувши історичного максимуму $1,15.

У лютому також спостерігалося значне зростання у секторі ІІ, особливо завдяки запуску моделі Sora від OpenAI, яка значно просунула творчий потенціал ІІ та привернула інтерес ринку. Цей ентузіазм сприяв значному збільшенню торгового обсягу торгів у сфері ІІ Bitget на 400%, що відбиває живий інтерес ринку до досягнень у галузі ІІ.

Призначення Елвіна Кана на посаду головного операційного директора Звіт Bitget за лютий 2024 року: 25 млн користувачів, ціна BGB досягає $1 на тлі зростання криптовалютного ринкуCOO Bitget Wallet – це стратегічний крок, спрямований на посилення глобального зростання та інновацій Bitget. Маючи багатий досвід керівної роботи у відомих організаціях, Кан ідеально підходить для того, щоб спрямовувати Bitget на наступному етапі зростання.

Дослідження настроїв інвесторів, проведене Bitget, показало сильну впевненість у майбутньому криптовалютного ринку, особливо у світлі очікуваного зниження курсу біткоїну вдвічі. Значна більшість інвесторів мають намір збільшити свої вкладення, очікуючи, що біткоїн досягне нових історичних максимумів.

“Ми дуже раді спостерігати безпрецедентне зростання Bitget, яке перевищило 25 млн користувачів, що є чітким свідченням довіри до нас з боку світової криптоспільноти. Ця віха у поєднанні з нашими стратегічними розширеннями та інноваціями наголошує наше Найбільш динамічне та безпечне торгове середовище для наших користувачів, відзначаючи це досягнення, ми, як і раніше, націлені на прокладання нових шляхів у криптовалютному та Web3-просторі, керуючись нашою непохитною прихильністю до лідерства на ринку та досконалості обслуговування. починаємо”, – каже керуючий директор Bitget, Грейсі Чен.

О Bitget

Заснована в 2018 році, Bitget є провідною у світі криптовалютною біржею та Web3-компанією. Надаючи сервіс для більш ніж 25 млн користувачів у більш ніж 100 країнах та регіонах, біржа Bitget прагне допомогти користувачам торгувати розумніше за допомогою своєї новаторської функції копітрейдингу та інших торгових рішень. Раніше відомий як BitKeep, Bitget Wallet – це мультичейн криптогаманець світового рівня, який пропонує цілу низку комплексних Web3-рішень та функцій, включаючи функціональність гаманця, своп, NFT-маркетплейс, DApp браузер та багато іншого. Bitget надихає людей використовувати криптовалюту завдяки співпраці з надійними партнерами, включаючи легендарного аргентинського футболіста Ліонеля Мессі та офіційного організатора кіберспортивних заходів PGL.

Для отримання додаткової інформації відвідайте сайт | Twitter | Telegram | LinkedIn | Discord | Bitget Wallet З питань ЗМІ звертайтесь: [email protected]

Партнерский материал?

На сайт Bitget

 

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.