Головна Крипта Біткоїн досяг $41,5 тис. І має потенціал зрости до $100 тис. до кінця 2024-го

Біткоїн досяг $41,5 тис. І має потенціал зрости до $100 тис. до кінця 2024-го

by host

Керівники криптовалютної індустрії заявили про початок нового «бичачого» тренду, який може винести біткоїн до історичних максимумів з позначкою вище $100 000 в кінці 2024 року. Наразі його ціна понад $41,5 тис.

Біткоїн досяг $41,5 тис. І має потенціал зрости до $100 тис. до кінця 2024-го

Біткойн за рік зріс на 150%, і багато хто оптимістично налаштований щодо продовження зростання у 2024 році, передає CNBC.

Відчувається, що 2023-й був роком підготовки до бичачої хвилі, яка ще попереду. Але настрої дуже оптимістичні щодо 2024 і 2025 років.

—  Паскаль Готьє, генеральний директор Ledger.

Останній рекордний максимум цифрової валюти — майже $69 тис. був досягнутий у листопаді 2021 року. Відтоді криптоіндустрія зіткнулася з безліччю проблем — від краху монет і проєктів, до банкрутств і кримінальних процесів. FTX, колись одна з найбільших бірж світу, зазнала краху, а її засновнику Сему Бенкману-Фріду загрожує понад 100 років ув’язнення після того, як його визнали винним за сімома пунктами кримінального шахрайства.

Сема Бенкмана-Фріда визнали винним у шахрайстві — засновнику FTX загрожує до 110 років тюрми

Тим часом керівник Binance Чанпен Чжао визнав себе винним у кримінальних звинуваченнях і пішов у відставку з посади генерального директора компанії в рамках мирової угоди з Міністерством юстиції США на суму 4,3 мільярда доларів.

Binance виплатить $4,3 млрд, щоб врегулювати справу про відмивання грошей — гендиректор криптобіржі Чанпен Чжао йде у відставку

Проте, коли ці проблеми відійшли на другий план, інвестори зосередилися на тому, що індустрія вважає позитивним розвитком подій. Перше — це захоплення тим, що Комісія з цінних паперів і бірж США схвалить exchange-traded fund (ETF, біржовий фонд, який інвестує безпосередньо в криптовалюту)  Це може залучити великих традиційних інвесторів, які раніше не хотіли мати справу з криптовалютами.

Друга подія — це халвінг біткоїна, який відбувається кожні чотири роки і запланований на травень 2024 року. Це означатиме, що винагорода за майнінг біткоїна зменшується вдвічі. Це обмежує пропозицію біткоїнів, і є фактором, що сприяє зростанню курсу біткоїна.

Біткоїн досяг $41,5 тис. І має потенціал зрости до $100 тис. до кінця 2024-го

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.