Головна Крипта Біткоїн оновив свій історичний максимум — ціна за монету сягнула $69,2 тис.

Біткоїн оновив свій історичний максимум — ціна за монету сягнула $69,2 тис.

by host

У вівторок внаслідок великого попиту на ETF біткоїнів флагманська криптовалюта знову підстрибнула у ціні, оновивши власний історичний рекорд до $69, 2 тис. (у листопаді 2021 року монета оцінювалась у $68,9 тис.).

Як зазначає Reuters, з жовтня 2023 року біткоїн зріс на загалом 160%, де 44% припало саме на лютий цього року — така упевнена «хода» монети різко контрастує з 2022 роком, який перебував у затяжній криптозимі й відзначився низкою банкрутств і скандалів.

Велика заслуга у нинішньому зростанні полягає у тому, що в США на початку 2024-го зрештою схвалили ETF біткоїнів — біржові фонди, які відстежують криптовалюту за допомогою ф’ючерсних контрактів на фондовій біржі (за даними LSEG, чисті надходження в 10 найбільших ETF біткоїнів досягли $2,17 мільярда). На додаток до цього, біткоїн і криптовалюта в цілому отримали поштовх через перспективу зниження процентних ставок Федеральною резервною системою США, що часто спонукає інвесторів спрямовувати капітал в активи з вищою прибутковістю або більшою нестійкістю.

Аналітики кажуть, що біткоїн також виграв перед квітневим так званим халвінгом – процесом, який відбувається кожні чотири роки, під час якого швидкість випуску токенів, а також винагороди майнерам скорочуються вдвічі. Пропозиція біткоїнів обмежена 21 мільйоном, з яких 19 мільйонів вже видобуто.

Триває конкурс авторів ІТС. Напиши статтю про розвиток ігор, геймінг та ігрові девайси та вигравай професійне ігрове кермо Logitech G923 Racing Wheel, або одну з низькопрофільних ігрових клавіатур Logitech G815 LIGHTSYNC RGB Mechanical Gaming Keyboard!

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.