Головна Крипта Біткоїн перевищив $60 тис. — вперше за 2 роки. Інвестори прогнозують новий історичний максимум найближчими тижнями

Біткоїн перевищив $60 тис. — вперше за 2 роки. Інвестори прогнозують новий історичний максимум найближчими тижнями

by host

Востаннє біткоїн торгувався вище $60 000 у листопаді 2021 року — незабаром після того, як досяг свого історичного максимуму.

Згідно з даними CoinMarketCap, флагманська криптовалюта зросла на понад 13% у тижневому графіку та на 37% за останній місяць. На цей час біткоїн торгується на рівні $60 250 — вперше з листопада 2021 року (з того часу він впав на 67% до макромінімального рівня $19 297 на початку квітня 2022 року).

Як зазначає Cointelegraph, загальна капіталізація криптовалютного ринку зросла на 2,85% за останні 24 години до $2,19 трильйона.

27 лютого галузь відновила ринкову капіталізацію в $2 трильйони, коли вартість біткоїна перевищила $57 тис., підкріплена надходженнями ETF біткоїнів і покращенням настроїв криптоінвесторів.

За словами Міккеля Морча, засновника інвестиційного фонду цифрових активів ARK36, новий історичний максимум як для біткоїна, так і для ефіру, ми можемо побачити у наступні кілька тижнів.

Триває конкурс авторів ІТС. Напиши статтю про розвиток ігор, геймінг та ігрові девайси та вигравай професійне ігрове кермо Logitech G923 Racing Wheel, або одну з низькопрофільних ігрових клавіатур Logitech G815 LIGHTSYNC RGB Mechanical Gaming Keyboard!

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.