Головна Крипта Біткоїн перевищив $65 тисяч — найвищий показник з кінця 2021 року

Біткоїн перевищив $65 тисяч — найвищий показник з кінця 2021 року

by host

Рекордний рівень біткоїна у $68 999 був встановлений у листопаді 2021-го.

На цей час флагманська криптовалюта торгується на рівні $65 527.

Як зазначає Reuters, лише цього року біткоїн зріс удвічі й більша частина зростання припала на останні кілька тижнів — завдяки зростанню обсягів торгів ETFБіткоїн перевищив $65 тисяч — найвищий показник з кінця 2021 рокуБіткоїн перевищив $65 тисяч — найвищий показник з кінця 2021 рокуETF (Exchange Traded Fund) — це фонд, керівник якого (ETF-провайдер) збирає акції компанії в один портфель за певними ознаками, і продає їх на біржі. криптовалюти в США, які лише нещодавно офіційно схвалили.

«Інвестори відчувають більшу впевненість, що ціна буде вищою», — сказав Маркус Тілен, керівник відділу досліджень криптоаналітики 10x Research у Сінгапурі.

Менший конкурент Ethereum так само зріс на 50% на початку 2024 року — станом на ранок понеділка його ціна сягала $3 490, дещо менше за дворічний максимум, досягнутий минулого тижня.

Триває конкурс авторів ІТС. Напиши статтю про розвиток ігор, геймінг та ігрові девайси та вигравай професійне ігрове кермо Logitech G923 Racing Wheel, або одну з низькопрофільних ігрових клавіатур Logitech G815 LIGHTSYNC RGB Mechanical Gaming Keyboard!

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.