Головна Крипта BTC/USDT та ETH/USDT, нульова комісія за транзакції

BTC/USDT та ETH/USDT, нульова комісія за транзакції

by host

19 березня 2024 р. Bitget запустить промоакцію зі спотової торгівлі BTC/USDT та ETH/USDT з нульовою комісією за транзакції.

Партнерський матеріал?

Період проведення промоакції: 19 березня, 18:00:00 – 20 травня, 17:59:59 (UTC+8)

Докладніше:

 

  1. Користувачі матимуть можливість торгувати BTC/USDT та ETH/USDT на споті без комісії за транзакції по ордерах мейкера та тейкера.
  2. Для участі у промоакції можна застосовувати спотову торгівлю, ботів для спотової торгівлі та спотовий копітрейдинг.
  3. Комісії API не мають права брати участь у промоакції і повинні дотримуватись існуючих стандартів комісій за транзакції.
  4. Торгові пари BTC/USDT та ETH/USDT з нульовою комісією не будуть одночасно кваліфікуватися на отримання кешбеку.
  5. Ваш обсяг торгівлі BTC/USDT та ETH/USDT не враховується при визначенні VIP-рівня.
  6. Комісія за трансакцію стягуватиметься як зазвичай після промоакції. Ви можете ознайомитися з тарифами для отримання додаткової інформації.

Примітка.

 

  1. Bitget буде серйозно перевіряти і вживати належних заходів проти акаунтів, які займаються шахрайською поведінкою, такою як торгівля “миттям” і неправильно підібрані ордери.
  2. Bitget залишає за собою право вносити зміни в умови цієї промоакції або скасувати її в будь-який час без попереднього повідомлення на свій розсуд.
  3. Bitget залишає за собою право на остаточне тлумачення цієї промоакції. Якщо у вас виникли запитання, зверніться до служби підтримки.

Відмова від відповідальності

Попри високий потенціал зростання, криптовалюти піддаються високому ринковому ризику та волатильності. Ми наполегливо рекомендуємо користувачам проводити самостійне дослідження та інвестувати на власний ризик.

Партнерський матеріал?

BTC/USDT

ETH/USDT

Це партнерський матеріал. Інформацію для цього матеріалу надав партнер.
Редакція відповідає за відповідність стилістики редакційним стандартам.
Замовити матеріал про вас у форматі PR-статті ви можете тут.

 

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.