Головна Крипта «Бичачі» ставки на Dogecoin сягнули рекордних $1 млрд — мемна монета виросла на 40%

«Бичачі» ставки на Dogecoin сягнули рекордних $1 млрд — мемна монета виросла на 40%

by host

Трейдери продовжують використовувати мемні монети, як ставки в екосистемах блокчейнів Ethereum і Solana, підвищивши ф’ючерси на Dogecoin до рекордного рівня.

Як зазначає Coindesk, бичачі ставки на Dogecoin сягнули рекорду в $1 мільярд, і майже 70% ставок були на довгу позицію.

«Бичачі» ставки на Dogecoin сягнули рекордних $1 млрд — мемна монета виросла на 40%

Токен Dogecoin виріс на 40%, очоливши зростання серед основних токенів і значно випередив ширший індекс криптовалют CoinDesk 20, який за той самий період зріс майже на 7,8%.

Флагманська криптовалюта біткоїн тим часом продовжує своє впевнене зростання, сягнувши $63 тис. з вчорашніх $60 тис. Востаннє біткоїн торгувався вище $60 тис. у листопаді 2021 року — незабаром після того, як досяг свого історичного максимуму.

Вирішив підзаробити. Інвестори Dogecoin звинуватили Ілона Маска в інсайдерській торгівлі – лише після зміни логотипа Twitter він заробив $124 млн

Триває конкурс авторів ІТС. Напиши статтю про розвиток ігор, геймінг та ігрові девайси та вигравай професійне ігрове кермо Logitech G923 Racing Wheel, або одну з низькопрофільних ігрових клавіатур Logitech G815 LIGHTSYNC RGB Mechanical Gaming Keyboard!

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.