Головна Крипта Хакери КНДР торік зламали рекордну кількість криптоплатформ і вкрали понад $1 млрд

Хакери КНДР торік зламали рекордну кількість криптоплатформ і вкрали понад $1 млрд

by host

Атакують більше, крадуть менше — така тенденція активності криптохакерів з Північної Кореї прослідковується у цьогорічному звіті Chainalysis.

У 2023 році хакери, пов’язані з КНДР, зламали загалом 20 криптоплатформ — рекордний рівень активності за останні 7 років. Тим часом загальна сума вкрадених коштів склала понад $1 млрд, що менше за рекордні $1,7 млрд у 2022-му.

«Протягом останніх років почастішали хакерські атаки, пов’язані з Північною Кореєю, а групи кібершпигунів, такі як Kimsuky і Lazarus Group, використовують різні зловмисні тактики для отримання великої кількості криптоактивів», — повідомляється у звіті Chainalysis.

Інша компанія TRM Labs, що займається розвідкою блокчейнів, повідомляє про дещо меншу суму — за її даними хакери, пов’язані з Північною Кореєю, вкрали щонайменше $600 мільйонів у криптовалюті у 2023 році.

Розробка штучного інтелекту в Північній Кореї викликає занепокоєння щодо санкцій

За даними CNBC, у вересні ФБР підтвердило, що північнокорейська Lazarus Group відповідальна за крадіжку криптоактивів з онлайн-казино та платформи ставок Stake.com на суму близько $41 мільйона.

29 листопада Управління контролю за іноземними активами Міністерства фінансів США наклало санкції на Sinbad.io — коїн-міксерХакери КНДР торік зламали рекордну кількість криптоплатформ і вкрали понад $1 млрдХакери КНДР торік зламали рекордну кількість криптоплатформ і вкрали понад $1 млрдКоїн-міксери — це сервіси, які змішують криптовалюту з різних джерел, щоб ускладнити відстеження транзакцій., який є ключовим інструментом відмивання грошей для Lazarus Group. Повідомляється, що Sinbad.io «‎допомогла» Lazarus Group у відмиванні мільйонів доларів криптовалюти, вкраденої в результаті хакерських атак на Horizon Bridge й Axie Infinity, зокрема.

Попереднє дослідження показало, що афілійовані з Північною Кореєю хакери викрали сотні мільйонів криптовалют, щоб фінансувати програми ядерної зброї.

Після того, як Північна Корея провела своє перше ядерне випробування у 2006 році, держава зазнала кількох санкцій ООН, спрямованих на обмеження доступу режиму до джерел фінансування, необхідних для підтримки його ядерної діяльності.

«Оскільки лише за останні два роки вкрадено майже $1,5 млрд, хакерська майстерність Північної Кореї вимагає постійної пильності та інновацій від бізнесу та урядів», — йдеться у звіті TRM Labs від 5 січня. «Попри значний прогрес у сфері кібербезпеки на біржах і активізацію міжнародної співпраці у відстеженні та поверненні вкрадених коштів, у 2024 році, швидше за все, очікуються подальші злами від найактивнішого кіберзлодія у світі».

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.