Головна Крипта Ілон Маск розглядає використання біткоїнів на «колонізованому‎» Марсі

Ілон Маск розглядає використання біткоїнів на «колонізованому‎» Марсі

by host

На тлі схвалення ETF біткоїнів у США мільярдер доєднався до розмови у Space на X з генеральним директором ARK Invest Кеті Вуд і серед іншого обговорив можливість використання криптовалюти на Марсі.

Спочатку він сприйняв ідею щодо використання біткоїна на планеті, яку планує колонізувати до 2050 року, дещо критично — через час, необхідний для розрахунків за транзакціями. Марс знаходиться приблизно в 12 світлових хвилинах від Сонця (а Земля — у 8), що робить фінансові операції в реальному часі, на думку Маска, складними.

«Є сенс в тому, щоб використовувати криптовалюту на Марсі, але не біткоїн — звірка занадто довга».

Одна в ході дискусії Маск дещо послабив свою позицію:

«Можливо, ви зможете певною мірою використовувати біткоїн, але у великій кількості на Марсі це було б важко», — заявив він, визнавши згодом, що низьку швидкість транзакцій біткоїна можна зрештою вирішити за допомогою локалізованої мережі Lightning Network.

Lightning Network — це платіжний протокол «2-го рівня», створений на основі блокчейну біткоїна і призначений для швидших і дешевших транзакцій. Нині блокчейн Bitcoin обробляє транзакції 10-хвилинними блоками, вимагаючи шести підтверджень перед завершенням.

У квітні 2023 року дані Glassnode показали, що використання Bitcoin Lightning Network становить 0,0029%, що приблизно в 1000 разів дешевше, ніж платіжні процесори Mastercard або Visa.

Після того, як Маск анонсував перетворення Twitter на X, який стане «застосунком для всього» — і зокрема, платіжних можливостей — постійно з’являлись припущення щодо того, чи підтримуватиме він криптовалюту. Однак 5 серпня 2023 року Маск відповів користувачеві на X, що він «ніколи не запустить» криптотокен на платформі.

Джерело: Cointelegraph

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.