Головна Крипта Netflix дав режисеру $55 млн на новий серіал, а він витратив їх на акції, криптовалюту та дорогі автомобілі

Netflix дав режисеру $55 млн на новий серіал, а він витратив їх на акції, криптовалюту та дорогі автомобілі

by host
Партнер розділу?

Ось і готовий сценарій для майбутніх серіалів стримінгу.

Карл Ерік Рінш, відомий за фільмом «47 Ронін‎», витратив мільйони доларів, які Netflix дав йому на новий науково-фантастичний серіал, зовсім на іншу «‎творчість» — гру на фондових і криптовалютних ринках.

За даними The New York Times, у листопаді 2018 року 46-річний режисер уклав угоду з Netflix на виробництво науково-фантастичного серіалу «Conquest» на суму у $61,2 млн. До березня стримінг витратив $44,3 млн на шоу Рінша, тоді як режисер попросив більше грошей, погрожуючи завершенням виробництва — і Netflix надав додаткові $11 млн.

Зйомка сцени в науково-фантастичному серіалі «Завоювання», який режисер Карл Ерік Рінш продав Netflix.
Зйомка сцени для серіалу «Conquest», який режисер Карл Ерік Рінш продав Netflix. Фото: The New York Times

Рінш натомість спрямував кошти на інші потреби — у 2020 році $10,5 млн він використав для гри на фондовому ринку і зрештою втратив на торгівлі $5,9 млн (у статті посилаються на фінансові документи, оприлюдненні під час його розлучення). Далі режисер зацікавився крипторинком, де йому пощастило більше — придбання Dogecoin перетворило ставку Рінша у $4 млн на майже $27 млн.

«Дякую вам і нехай Бог благословить криптовалюту», — написав захоплений пан Рінш в онлайн-чаті з представником Kraken.

Ще $8,7 млн він витратив на купівлю автомобілів (зокрема Ferrari й п’ять Rolls-Royce) та дизайнерських меблів і годинників. У своїх свідченнях Рінш сказав, що ці товари були реквізитом для серіалу і тому він заплатив за них грошима Netflix.

Netflix тим часом, попри інвестування $55 млн, і досі не отримав жодного епізоду від режисера. Речник стримінгу Томас Черіан сказав, що серіал нині списано, оскільки «зрозуміло, що пан Рінш і не збирався завершити проєкт, який погодився зробити».

Наразі режисер і стримінг проходять конфіденційний арбітражний процес. Рінш, який його й ініціював, каже, що Netflix винен йому щонайменше $14 млн відшкодування за порушення контракту.

Фільмографія Рінша складається лише з одного фільму — бойовика з Кіану Рівзом «47 Ронін» 2013 року, який отримав негативні відгуки від критиків і зібрав всього $150 млн у прокаті при бюджеті у $175 млн.

Партнер розділу?

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.