Головна Крипта Сема Бенкмана-Фріда визнали винним у шахрайстві — засновнику FTX загрожує до 110 років тюрми

Сема Бенкмана-Фріда визнали винним у шахрайстві — засновнику FTX загрожує до 110 років тюрми

by host

Бенкмана-Фріда затримали у грудні 2022-го на Багамах після краху заснованої ним криптобіржі FTX.

Суд присяжних визнав Сема Бенкмана-Фріда винним за всіма 7 пунктами звинувачення у шахрайстві та змові. За даними The New York Times, йому загрожує максимальне покарання у 110 років позбавлення волі.

Криптоімперія Сема Бенкмана-Фріда оцінювалася в $32 мільярди, перш ніж раптово розвалилася торік.

У 2022-му Міністерство юстиції США взялось детально вивчати його роль у краху FTX — юристи ретельно перевіряли рахунки компанії та її дочірньої фірми Alameda Research, та причетність Бенкмана-Фріда до переказу $600 млн інвесторських коштів, які, як стверджувалось, нібито зникли після зламу і призвели до банкрутства криптобіржі.

На суді прокурори заявляли, що Бенкман-Фрід використовував кошти клієнтів FTX, щоб забезпечити Alameda Research, про що знала його дівчина Керолайн Еллісон, яка керувала криптовалютним хедж-фондом. Повідомлялось також, що підприємець використав мільярди доларів клієнтських грошей для купівлі елітних товарів чи нерухомості. Також Сем розглядав можливість придбання острівної країни Науру з метою побудувати там бункер.

Засновник FTX Сем Бенкман-Фрід мав намір коштом інвесторів купити острівну державу Науру та побудувати там бункер

Сам Бенкман-Фрід раніше заперечував, що навмисно зловживав коштами FTX, а адвокати намагались презентувати свого підзахисного як  математика, якому доводиться боротися з «силами, які значною мірою знаходяться поза його контролем». Водночас Еллісон та три колишні головні радники Сема визнали себе винними, Керолайн ще й додала, що шахраювала за вказівкою Бенкмана-Фріда.

Ексдівчина Бенкмана-Фріда та директорка дочірньої фірми FTX визнала себе виною у шахрайстві — їй загрожує до 110 років позбавлення волі

Засновника FTX звинувачений у змові з метою вчинення шахрайства та у шахрайстві з клієнтами криптобіржі та кредиторами Alameda Research, а також у змові з метою шахрайства з цінними паперами та товарами щодо клієнтів FTX та з метою відмивання грошей.

Вирок має винести окружний суддя США Льюїс А. Каплан 28 березня 2024 року. Очікується, що Бенкман-Фрід подасть апеляцію.

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.