Головна Крипта Засновник Binancе Чанпен Чжао проведе у вʼязниці 4 місяці — через «неналежний захист» від відмивання грошей на криптобіржі

Засновник Binancе Чанпен Чжао проведе у вʼязниці 4 місяці — через «неналежний захист» від відмивання грошей на криптобіржі

by host

Чжао визнав себе винним у листопаді, а 30 квітня отримав вирок, який передбачає 4-місячне ув’язнення.

«У вас були фінансові можливості та повноваження, щоб забезпечити дотримання кожного окремого нормативного акта, але ви не скористалися цією можливістю», — сказав окружний суддя США Річард Джонс Чжао згідно з повідомленням Reuters.

Федеральні прокурори вимагали для Чжао 3 років в’язниці, а захист наполягав на 5 місяцях умовно.

«Мені дуже шкода», — казав Чжао. «Я вважаю, що першим кроком до прийняття відповідальності є повне визнання помилок. Мені не вдалося запровадити адекватну програму боротьби з відмиванням грошей… Зараз я усвідомлюю серйозність цієї помилки».

У листопаді Чжао, більш відомий як CZ, уклав угоду з урядом США щодо завершення багаторічного розслідування Binance — найбільшої у світі біржі криптовалют. В рамках угоди Чанпен також залишив посаду гендиреректора (за даними CNBC, він все ще володіє приблизно 90% акціями Binance).

Чжао звинувачують у «навмисному» невиконанні ефективної програми боротьби з відмиванням грошей, як того вимагає Закон про банківську таємницю, а також у дозволі Binance обробляти транзакції, пов’язані з доходами від незаконної діяльності (у тому числі між американцями та окремими особами, які перебувають під санкціями). США зобов’язали Binance виплатити $4,3 млрд у вигляді штрафу та конфіскації.

Комісія з цінних паперів і бірж США і Комісія з торгівлі товарними ф’ючерсами окремо позивались до Binance через звинувачення в неправильному поводженні з клієнтськими активами та роботі незаконної незареєстрованої біржі в США.

Представник Binance сказав у заяві CNBC, що криптобіржа здійснила «значні вдосконалення комплаєнсу», зокрема щодо виявлення протидії відмиванню грошей і «найму ключового персоналу з комплаєнсу».

Нагадаємо, раніше до 25 років ув’язнення засудили засновника криптобіржі FTX Сема Банкмана-Фріда, якого звинуватили в шахрайстві та зловживанні коштами клієнтів

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.