Головна Крипта жінки отримують лише 6% від загальної суми

жінки отримують лише 6% від загальної суми

by host

Вікторія, Сейшельські острови, 15 березня 2024 р. Bitget, провідна криптовалютна біржа та Web3-компанія, оголошує про свою участь у 68-й щорічній Комісії ООН з становища жінок (CSW68). Цей захід – найзначніша щорічна зустріч з питань ґендерної рівності та розширення прав та можливостей жінок, яка пройде з 11 по 22 березня у Нью-Йорку. Керуючий директор Bitget Грейсі Чен була запрошена на захід як представник делегації, щоб підкреслити прихильність компанії до розширення прав і можливостей жінок і просування гендерної рівності в просторі Web3. Вона також поділиться своїми особистими міркуваннями та візьме участь в обговоренні того, як Bitget сприяє гендерній інклюзивності у технологічному та блокчейн-секторах.

Партнерський матеріал?

Грейсі Чен підкреслила відданість Bitget принципам гендерної рівності, заявивши:

“Розширення прав та можливостей жінок у плані прийняття на себе керівних ролей та надання рівних можливостей є наріжним каменем ініціативи Bitget’s Blockchain4Her. Я дуже рада взяти участь у щорічній зустрічі “ООН-жінки”, де ми зможемо поділитися своїми міркуваннями та повчитися у цій галузі. Це дозволить нам ще більше удосконалити наші стратегії та узгодити наші цілі з організаціями по всьому світу, що дозволить нам більш ефективно добиватися значних змін у галузі гендерної рівності та різноманітності у нашому просторі”, – підтвердила Грейсі Чен прагнення біржі до досягнення більш високих. стандартів ґендерної рівності.

68-а щорічна сесія Комісії з становища жінок буде присвячена темі “Прискорення досягнення ґендерної рівності та розширення прав та можливостей усіх жінок та дівчаток шляхом вирішення проблеми бідності та зміцнення інститутів та фінансування з урахуванням ґендерних аспектів” . Згідно зі статистикою ООН, у всьому світі 0,3% жінок живуть в умовах крайньої бідності, що наголошує на необхідності прискорити прогрес у досягненні Цілей сталого розвитку до 2030 року, що вимагатиме додаткових інвестицій у розмірі $360 млрд.

Якщо цілей ООН щодо інвестицій буде досягнуто, більше 100 мільйонів жінок і дівчат зможуть вибратися з бідності. Уряди, готові приділяти особливу увагу освіті та плануванню сім’ї, справедливій та рівній заробітній платі та розширенню соціальних пільг, можуть сприяти створенню майже 300 мільйонів робочих місць до 2035 року, усуненню гендерного розриву у сфері зайнятості та збільшенню валового внутрішнього продукту (ВВП) на душу населення на 20% у всіх регіонах.

Прихильність Bitget принципам гендерної рівності проявляється у її ініціативах, включаючи кампанії та програми, орієнтовані на жінок. Нещодавнє дослідження на тему ґендерної рівності, проведене дослідницьким підрозділом біржі, показало існуючий ґендерний розрив в обсязі коштів, залучених блокчейн-стартапами у 2022-2023 роках. Звіт показав, що блокчейн-стартапи, очолювані жінками, отримали лише 6% загального обсягу фінансування, а частка стартапів, очолюваних жінками, становить 8%.

У січні Bitget запустила ініціативу Blockchain4Her на $10 млн, спрямовану на заохочення гендерної різноманітності та інклюзивності в індустрії блокчейну. До програми вже приєдналося кілька жінок-лідерів індустрії.

Основні цінності Bitget – це справедливіший світ майбутнього, сформований еволюцією Web3 і криптовалют, де розширення можливостей поширюється на різні групи, незалежно від культурного коріння, фінансового стану, віку чи статі. Біржа зайняла активну позицію щодо інклюзивності в середовищі Web3, залучаючи жінок-лідерів громадської думки як рольові моделі для майбутніх і перспективних людей, які бажають розвиватися в індустрії блокчейну.

Про Bitget

Заснована в 2018 році, Bitget є провідною у світі криптовалютною біржею та Web3-компанією. Надаючи сервіс для більш ніж 25 млн користувачів у більш ніж 100 країнах та регіонах, біржа Bitget прагне допомогти користувачам торгувати розумніше за допомогою своєї новаторської функції копітрейдингу та інших торгових рішень. Раніше відомий як BitKeep, Bitget Wallet – це мультичейн криптогаманець світового рівня, який пропонує цілу низку комплексних Web3-рішень та функцій, включаючи функціональність гаманця, своп, маркетплейс NFT, браузер DApp та багато іншого. Bitget надихає людей використовувати криптовалюту завдяки співпраці з надійними партнерами, включаючи легендарного аргентинського футболіста Ліонеля Мессі та офіційного організатора кіберспортивних заходів PGL.


Для отримання додаткової інформації відвідайте сайт | Twitter | Telegram | LinkedIn | Discord | Bitget Wallet

З питань ЗМІ звертайтесь: [email protected]

Партнерський матеріал?

На сайт Bitget

 

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.