Головна Крипта Avalon Labs розглядає запуск першого ETF на біткоїн-базовані боргові зобов’язання

Avalon Labs розглядає запуск першого ETF на біткоїн-базовані боргові зобов’язання

Команда Avalon Labs анонсувала ймовірність подачі заявки до Комісії з цінних паперів та бірж США (SEC) на створення публічного боргового фонду, забезпеченого біткоїнами. Це ініціатива пов’язана зі зростаючим інтересом фінансових організацій до випуску ETF, що включають біткоїн у свої інвестиційні портфелі.

Про це розповідає ProIT

Потенційний вплив на ринок

Технологічна платформа Avalon Labs прагне дотримуватись регуляторних вимог та підвищити доступність фінансових продуктів на основі біткоїна. Для цього компанія планує співпрацювати з юридичними фірмами, щоб підготуватися до формування нового ETF. Подібні кроки стали актуальними на фоні зростання кількості фінансових установ, які активно включають біткоїн у свої активи.

Зростаюча популярність біткоїна

Зокрема, інвестиційна компанія Strategy нещодавно повідомила, що її загальна кількість біткоїнів на балансі становить 478 740 BTC. Окрім того, у IV кварталі 2024 року банк Goldman Sachs інвестував майже $1,5 млрд у два спотових біткоїн-ETF. За словами аналітика компанії Next Layer Capital Брендона Терпа, понад 70 публічних компаній вже тримають біткоїн на своїх балансах, а також компанії з інших секторів починають активно інвестувати в цей актив.

“Avalon is on a mission to bring Bitcoin-backed financial products to both crypto and non-crypto users alike.”

Усередині компанії вважають, що запуск ETF на біткоїн-базовані боргові зобов’язання може стати важливим кроком для подальшого розвитку індустрії криптовалют та їх інтеграції у традиційний фінансовий ринок.

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.